GeForce Experience açılmıyor

Dosya Ekleri

• Ekran Resmi 2023-03-03 13.01.58.png
    Ekran Resmi 2023-03-03 13.01.58.png
    428,4 KB · Görüntüleme: 23
Böyle bir görsel buldum işinize yarayabilir.

Burada desteği yazıyor, önemli olan sizin bilgisayarın konfigürasyonu. Tek kanal 32 GB takılmış olabilir. Casper ne yapmıştır bilmiyorum. Doğru bir şey demem için sizdeki nasıl onu bilmem gerekli.

İkincisi bir şekilde aktif edebilir miyim? Casper'a gidip bir şeyler yapılabilir mi?

Ekstra RAM takabilirsin, Dual olması için 16 GB 3200MHz RAM kendin veya caspera taktırabılırsin. Kendin takman ucuza gelir. CPU-Z ile Memory ve SPD kısmını SS alıp paylaşırsan öneri yapabiliriz. @Artoria Pendragon Casper'da kendi upgrade etmesi garantiyi etkiliyor mu, emin değilim?

Son düzenleme:
Ekstra RAM takabilirsin, Dual olması için 16 GB 3200MHz RAM kendin veya caspera taktırabılırsin. Kendin takman ucuza gelir. CPU-Z ile Memory ve SPD kısmını SS alıp paylaşırsan öneri yapabildim. @Artoria Pendragon Casper'da kendi upgrade etmesi garantiyi etkiliyor mu, emin değilim?
Casper'da 64GB'a kadar yükseltilebilir diyor. 2 tane takınca maksimum 32 GB oluyor. Bir de ikincisini takarsam oyundaki FPS iki katına mı çıkacak? Benim size ss atmam gereken yerleri biraz daha açıklayabilir misiniz?

Geri
Yukarı