GeForce Experience açılmıyor

Casper'da 64 GB'a kadar yükseltilebilir diyor. 2 tane takınca maksimum 32 GB oluyor. Bir de ikincisini takarsam oyundaki FPS iki katına mı çıkacak?

CPU temelli oyunlarda 2 kata yakın alırsın ama AAA oyunlarda o kadar olmaz. 64 GB gerek yok bence 2x16 yeterli olur. Ha bütçeniz varsa 2x32 yapabilirsiniz içindeki çıkarıp ama gerek görmüyorum ben.

Ekran Resmi 2023-03-03 15.32.00.png

RTX 3060 için böyle bir yazı var ve aynı zamanda nereleri ss alıp göndermemi biraz daha açıklayabilir misiniz.

Eki Görüntüle 1688374
RTX 3060 için böyle bir yazı var ve aynı zamanda nereleri SS alıp göndermemi biraz daha açıklayabilir misiniz?

3060 PCI-e hattı ile bağlanıyor durum bu. CPU-Z programını indirip kurun, arından yukarıda sekmeler olacak Memory ve SPD adı altında. O sekmelerin ekran görüntüsü atacaksınız.

Graphics bölümünde ekran kartını RTX 3060'a değiştirsem bir şey fark eder mi?

Bir şey değişmez, o sadece bilgi veriyor. Bu RAM'i alabilirsin;

Taktırmak için Casper'a götürsek çok fiyat farkı olur mu?

Kendiniz yapabilirsiniz, zor değil. Kendinize güvenmiyorsanız götürüp taktırabilirsin. Yalnız kendiniz internetten alırsanız belki sizin aldığınızı takmazlar, kesin bir şey diyemem. İlk bir sorun " ben alsam takar mısınız " diye.

Taktırmak için Casper'a götürsek çok fiyat farkı olur mu?

RAM'i alıp götürdüğün zaman ekstradan ücret çıkaracaklarını sanmam, genelde RAM'i kendileri karşıladığında fiyatta epey geçiriyorlar. Takmanda zor değil zaten.

RAM'i alıp götürdüğün zaman ekstradan ücret çıkaracaklarını sanmam, genelde RAM'i kendileri karşıladığında fiyatta epey geçiriyorlar. Takmanda zor değil zaten.

Kendiniz yapabilirsiniz, zor değil. Kendinize güvenmiyorsanız götürüp taktırabilirsin. Yalnız kendiniz internetten alırsanız belki sizin aldığınızı takmazlar, kesin bir şey diyemem. İlk bir sorun " ben alsam takar mısınız " diye.

Casper'ın yetkili servisi ile görüştüm. Sizin bana önerdiğiniz Casper'ın kullandığı olmadığı için ileride RAM'dan sorun çıkarsa Casper kabul etmiyormuş. Kendi kullandıkları 1100 lira ve garanti kapsamında. Yardımlarınız için teşekkür ederim sizi haberdar edeceğim.

Geri
Yukarı