GeForce Experience Game Ready güncellemesinden sonra Forza Horizon 4 kasmaya başladı

İşletim sistemi
Windows 11

BigCheffy

Centipat
Daha fazla  
Herkese iyi sosyaller. Başlıkta da gördüğünüz gibi, GameReady güncellemesinden sonra Forza Horizon 4' te kasma sorunları yaşamaya başladım. Eskiden ekran kartı kullanımı %60-70 arasında gezinirken 50-60 arası FPS alıyordum ve oyun gayet akıcıydı. Ancak şimdi hem %100 oranında kullanıyor, hem 25-30 arası FPS veriyor.

Screensho1.png

Bir süre oynadıktan sonra sorunun düzeldiğini de belirteyim. Düzelmesini beklerken kasa kasa oynamaya çalışmak biraz can sıkıcı doğrusu.

Laptobumun özellikleri:
Acer Aspire 7 A715-42G
RTX 3050 4GB (Mobile)
Ryzen 5 5500U CPU
8GB RAM
512GB depolama

Update öncesi NVIDIA Denetim Masası'ndan ayar yaptıysanız ayarlanırız sıfırlanmıştır aynı ayarları tekrar yapın. Eğer öyle bir durum yoksa driver problemli olabilir sosyalde aynı sürücüyü kuran illa vardır sıkıntı genel mi öğreniriz.

Update öncesi NVIDIA Denetim Masası'ndan ayar yaptıysanız ayarlanırız sıfırlanmıştır aynı ayarları tekrar yapın. Eğer öyle bir durum yoksa driver problemli olabilir sosyalde aynı sürücüyü kuran illa vardır sıkıntı genel mi öğreniriz.
denetim masasından baktım zaten, eski ayarlarım duruyordu.

Yeni konular

Geri
Yukarı