Çözüldü GeForce Experince bir hatayla karşılaştı ve kapatılacak

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bugünden beri aynı hatayı alıyorum, sorun genel olduğunu öğrendim içim rahatladı. En yakın zamanda yeni pack gelir. 840m 4 gb 64x bit.

Son düzenleyen: Moderatör:
GTX780m de aynı hatayı aldım. Sürücüyü silip tekrar kurmak işe yarıyor mu gerçekten?
@claus Hocam burada açıklasanız çözümü çok iyi olur aslında. Bir çok kişi faydalanmış olur.

Herkeste aynı hata varsa yeni patch mi bekleyelim, yoksa direk silelim mi? GTX 970 yeni gelen patch ile bende de oldu.

Gtx 850m ekran kartım var aynı problem baş gösterdi, nasıl düzeltiyoruz? :)
Şimdilik geforce.com sitesinden en güncel sürücüyü indirip yükledim. Experience'deki sorunu giderene kadar bekleyeceğiz yetkililer :)

Yeni sürücü güncellemesi Geforce Experience de gözüktüğü anda sorunlar baş gösterecek demektir virüs gibi maşallah :) GTX 770 var bende yeni nesil kartlarla alakalı değil, son gelen güncelleme ile bağlantılı bir sorun. Bu arada güncellemeyi kurmadım kurunca Experience de değişiklik olmuyor sanırım...

İyi o zaman sorun bizim makinalarda değilmiş. Bende en güncel sürümü kurdum ama yine de kapatma hatası alıyorum. İnşallah çözülür. Silip tekrar kurmak çözüm değil. Bunu söyleyim.

Şimdi bende yeni güncelleme yaptım. Hata almaya başladım, bende bir sorun olmaması içimi rahatlattı. Gtx760Ti.

Bende aynı hatayı aldım, geforce gtx 870m.

Aynı hatayı sanırım herkes alıyor. En kısa zamanda güncelleme gelir. GTX 970

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı