Çözüldü GeForce Experince bir hatayla karşılaştı ve kapatılacak

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
An itibariyle aynı sorun baş gösterdi, gtx 970.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sitesinde 347.25 var, benim kartım için (gt650m) fakat experience 347.52 sürümünü indirdi, kurmadan bu hatayı aldım. Sitesinde ise bu güncellemenin geldiği kartlar listesinde benim kartım yok. Hadi hayırlısı.

Windows 8.1 - GTX 750 Ti 10 Şubat tarihi ile hata devam ediyor.

Resmi forumundan takip edip yarım yamalak ingilizcemle anladığım kadarıyla ingilizce sürümlerinde sorun yok fakat diğer sürümlerde hata varmış. Güncellemeye kadar sorunsuz dilde kullanın diyorlar. Kendimce anladığım açıklamalar bu yönde.

GeForce Experince'yi açıp hata kutucuğu gelmeden mouse ile sağ click sol click diye seri seri ekrana basıp trolleyince hata kutucuğu gelmesine rağmen Experince'nin menülerinde dolaşabildim. Dil ayarlarından "English - United States" seçip yeniden başlattım hata yok şuan.

Şahsen düzeltme gelene kadar bu şekil kullanabilirim, umarım sizlerde de işe yarar kolay gelsin.

Arkadaslar cozumu buldum, Wındows 8 kullananlar ıcındır cozum. Bu sorun her yerde herkes aynı sekılde karsılasmıs, yenı guncellemeyı Nvıdıa'nın sıtesınden ındırıp kurun, hızlı kurulum yapın sorun yıne duzelmıyor. Wındows 8.1 yukleyın onu yukleyın ve sorununuz ortadan kalksın, sırf bu arkadasları bu sorundan kurtarmak ıcın uye oldum. Resmını de atıyorum.

Arkadaşlar Wındows 7 64bıt ısletım sıstemı bır bılgısayarda da denedım, kuzenın bılgısayarında guvenlı modda baslatın bılgısayarı. Tabı once pc'ye Nvidia'nın sıtesınden manuel olarak en son guncellemeyı ındırın. Guvenlı modda ıken drıverı kurun, yenıden baslatın daha sonra Nvidia geforce experienceye sorunsuz sekılde gırmektedır.

nvidia geforce experience sorunu cözülmüstür.jpg

Bu arada ben nasıl yaptım bilmiyorum ama hata mesajı açıkken menülerde gezebildim ve ekran kartı sürücüsünü güncelledim :D.

Bu arada ben nasıl yaptım bilmiyorum ama hata mesajı açıkken menülerde gezebildim ve ekran kartı sürücüsünü güncelledim :D.
Aynen bende dosya konumundan experience'yı yonetıcı olarak calıstırdım. Drıverı guncel hale getırdım ama cıkıp gırınce experıence'ye aynı hatayı verdı. Sonra Wındows 8.1 yukledım, sorun kalmadı.

Bırde sana bısey sorcam, kuzenın bilgisayarında da 520m model ekran kartı var. Notebookta denetım masasına gırmıyor, onu nasıl yaparım bır bılgın var mı?

Aynen bende dosya konumundan experience'yı yonetıcı olarak calıstırdım. Drıverı guncel hale getırdım ama cıkıp gırınce experıence'ye aynı hatayı verdı. Sonra Wındows 8.1 yukledım, sorun kalmadı.

Bırde sana bısey sorcam, kuzenın bilgisayarında da 520m model ekran kartı var. Notebookta denetım masasına gırmıyor, onu nasıl yaparım bır bılgın var mı?
Nvidia denetim masası mı? Eğer onu soruyorsan masaüstüne sağ tık yapsın orada görecektir eğer görünmüyorsa driverları eksiktir.

Nvidia denetim masası mı? Eğer onu soruyorsan masaüstüne sağ tık yapsın orada görecektir eğer görünmüyorsa driverları eksiktir.
O dedıgını bılıyorum heralde Yener :D Meslegım bılgısayar prog., fakat bunu bılgısayarcı bıle yapamadı. Ekran kartını degıstırelım dedı, bende sımdı kendım yaptım :D Sagol ılgın ıcın yınede.

Beyler ben manuel olarak yaptım güncellemeyi. Şuan oldu. Hata vermiyor. Fakat şimdi de Geforce Experience oyunlarınızı optime edemez diyor. Ekran kartım GTX850m. :)

An itibariyle hiçbirşey yapmamama rağmen daha dün herkes gibi sorun yaşarken, bugün programı açtım ve hiçbir şekilde hata almıyorum. Hiçbirşey yapmadım çözüm için dünden bugüne. Diğer güncellediği halde hata alan arkadaşların da programı yeniden açarak kontrol etmesini tavsiye ederim :) Herşey düzelmiş gibi...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı