GeForce Game Plus alınır mı?

İnternetinize bağlı bir şey. Ben Türkiye sunucularında 35 Mbps ile rezalet bir deneyim yaşadım. Tamam sistemlerdeki kartların kötü olmasını geçtim, sunucular da sıkıntılı. 35 Mbps de çamur gibi görüntü, 1000 ms ile oynar gibi de gecikme aldım. İnternetin 20-50 Mbps gibi bir şey ise bulaşmayın derim.

75 download ile kullanıyorum. Hikayeli oyun oynucaksan öneririm. Ama gidipde r6s, the finals, apex legends, cs2 vb oynucaksan kesinlikle önermem. Oyunlardan soğutur. Şahsen oynadığım bazı oyunlarda sistemleri yetersiz kalıp çöküyorda. Örnek: Payday2 ve ark survival. Alcaksanda kampanya olunca al yoksa hiç değmez. Çıktığı yıldan beri aynı olan gelişmemiş bir hizmet (tr de böyle). Yurt dışında sistemler güncel miss gibi.

75 download ile kullanıyorum. Hikayeli oyun oynucaksan öneririm. Ama gidipde r6s, the finals, apex legends, cs2 vb oynucaksan kesinlikle önermem. Oyunlardan soğutur. Şahsen oynadığım bazı oyunlarda sistemleri yetersiz kalıp çöküyorda. Örnek: Payday2 ve ark survival. Alcaksanda kampanya olunca al yoksa hiç değmez. Çıktığı yıldan beri aynı olan gelişmemiş bir hizmet (tr de böyle). Yurt dışında sistemler güncel miss gibi.
Hocam 35 download ile Fortnite oynamışlığım var.

Bir ara internette sorun olmuştu. CS'de mouse çevirdikten 3-4 saniye sonra algılıyordu çok sinir bozucu bir olay.

Hocam ondan beteride var. Payday 2 oynuyorum. Gizlilik esaslı bir görevde bir anda oyun kilitleniyor. Kendi kendine en son bastığım tuş ile yürümeye başlıyor ve hiçbir türlü ben kontrol edemiyorum. Patlıyorum o sırada da. Sonra baştan başlıyorum. Son 7 gündür Payday 2 oynarken oyunum 20'den fazla çöktü. 15-20 kezde oyunlarımda o kilitlenme yaşandı. Deliye döncem en son... He bir de geçenlerde şey yaşadım oyun başlatılıyordu ama arka planda açılıyordu oyun açık ama ben oynayamıyordum arka planda açılıyordu Alt Tab'da yok zaten sistemde. Kapatıp kapatıp önde açılması için uğraştım. Bu çökme olayı Payday2'ye özgü değil çoğu oynadığım oyun çöktü çoğu zaman.

Geri
Yukarı