GeForce Game Ready 531.29 sürümü sonrası oyun grafiklerinde kararma

japoneyes

Decapat
Daha fazla  
Genelde her gelen sürücü güncellemesini uygularım bunu da direkt uyguladım fakat güncelleme öncesi cayır cayır oynadığım F122 oyununda kararmalar, grafik detaylarında düşmeler yaşandı. Ayarlarda grafikler hala yüksekte olmasına rağmen oyun içi grafik çok düşük sanki düşük ayarlarda oynuyor gibiyim ve aynı zamanda yer yer kasmalar da oluyor. Ne yapmalıyım? Bir önceki sürücüyü indirdim ama daha kurmadım. Sizce eski sürücüye geçmeden bunun bir çözümü olur mu yoksa eski sürücüyü kurmalı mıyım? F1 hariç Assetto Corsa denedim onda herhangi bir sorun yok.

40 yaşındayım NVIDIA'nın hayatımda gördüğüm en sorunlu sürü müydü? Abartmıyorum cidden bırakın oyunlardaki sorunları monitörümün dengesini bozdu. Ben 3080 kullanıyorum cok sorun yaşadım arkadaşım 4070 kullanıyor benim kadar oda sorun yaşadı. Eski sürüme geçtik hem PC rahatladı hem oyunlar. 531 sürümünü kullanmayın. Sürüm baştan cenabet zaten. 313131313131.

40 yaşındayım NVIDIA'nın hayatımda gördüğüm en sorunlu sürü müydü? Abartmıyorum cidden bırakın oyunlardaki sorunları monitörümün dengesini bozdu. Ben 3080 kullanıyorum cok sorun yaşadım arkadaşım 4070 kullanıyor benim kadar oda sorun yaşadı. Eski sürüme geçtik hem PC rahatladı hem oyunlar. 531 sürümünü kullanmayın. Sürüm baştan cenabet zaten. 313131313131.
hangi sürümü kullanıyorsunuz? Ben de downgrade yapmayı düşünüyorum fakat düzgün çalışan bir sürüm aklımda kalmamış. Teşekkürler

Bir önceki sürümü indirdim ama daha kurmadım. Sürümü nasıl düşürebilirim biliyor musunuz? @hasangencer

DDU yardımıyla güncel sürücü kaldırdım daha sonra bir önceki sürücüyü kurdum eskiye döndü diye düşünüyorum. İnsan bir kere pimpirikleniyor ya sanki düzelmedi sanıyor ben de öyleyim şu an :) eski halinden eser yok; oyun akıcı, grafikler yerinde ama sanki hala grafikler tam kalitesinde değilmiş gibi hissediyorum ama dediğim gibi bu benim pimpiriklenmemden dolayı. Yardımcı olan herkese teşekkürler, iyi sosyaller.

Son düzenleme:
Bir önceki sürümü indirdim ama daha kurmadım. Sürümü nasıl düşürebilirim biliyor musunuz? @hasangencer

DDU yardımıyla güncel sürücü kaldırdım daha sonra bir önceki sürücüyü kurdum eskiye döndü diye düşünüyorum. İnsan bir kere pimpirikleniyor ya sanki düzelmedi sanıyor ben de öyleyim şu an :) eski halinden eser yok; oyun akıcı, grafikler yerinde ama sanki hala grafikler tam kalitesinde değilmiş gibi hissediyorum ama dediğim gibi bu benim pimpiriklenmemden dolayı. Yardımcı olan herkese teşekkürler, iyi sosyaller.

İlla DDU kullanmanıza bile gerek yok. Denetim Masası'ndan program ekle kaldırdan tüm NVIDIA sürücülerini kaldırın. Sonca C de program files da NVIDIA klasörlerini silin. Yeni kurmak istediğiniz sürümü temiz kurulum yaparak yükleyin. Bu kadar.

Geri
Yukarı