GeForce GTX 560 SE 3 GB nasıldır ?

Makaleler
3
Yer
Nebuchadnezzar
Daha fazla  
Meslek
Judge Dredd
4 ay önce kendime oyun bilgisayarı olarak bir masaüstü bilgisayar aldım. Sürekli takip ettiğim bir dergi olarak sizin görüşleriniz benim için çok önemli. Sizce bu bilgisayar benim ne kadar idare edebilir ya da hangi parçamı güçlendirmem gerekir? Bilgisayarın özellikleri: Intel Core i7-3770 3.40 GHz, 8 GB RAM, NVIDIA GeForce GTX 560 SE 3 GB

Yeni alınan bir sistem için işlemci ve ekran kartı biraz eski olmuş açıkçası. İşlemci Haswell serisi 4XXX olabilirdi. Ekran kartı da daha yeni GTX 700 veya en azından GTX 600 serisi olabilirdi ama bu haliyle de çok kötü değil. Öte yandan yine ekran kartında bi gereksiz 3 GB durumu var. GTX 560 SE en fazla 1 GB video belleği işleyebilir. 3 GB biraz pazarlama stratejisi olmuş. Çok iyi bir sistem değil fakat ülkemizdeki sözümona marka oyun bilgisayarlarına göre ortalamanın üstünde.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı