GeForce Now 50 Mbps vs 100 Mbps

Killua0

Decapat
Arkadaşlar öncelikle merhaba. Şu an Turkcell fiber 35Mbps internet kullanıyorum. Bilgisayarım günümüz oyunlarını kaldırmadığı için GeForce Now Premium satın aldım fakat çoğu oyunda bu internet ile takılmalar yaşıyor ve orta grafiklerde dahi çoğu zaman zor oynuyorum. (kablolu bir şekilde internete bağlanıyorum) bu sefer aklıma internet hızını yükseltmek geldi. Hızı aslında 100Mbps'ye yükseltmeyi düşünüyordum fakat malum internet fiyatları yüzünden ve şu an ödediğimiz ile arasında dağlar kadar bir fark oluşturduğundan 50Mbps'ye geçmek geliyor elimden sadece. Peki sizce 50Mbps oyunları Ultra veya yüksek grafiklerde oynamamı ve takılma, donma sorunları ile karşılaşmamı engeller mi? Sonuçta kendi sitelerinde dahi 50Mbps'nin yeterli olduğu yazılmış. Eğer 100Mbps ile aralarında çok büyük bir fark olacaksa veya 50Mbps işimi görmeyecekse aradaki fiyat farkını ödemeye gerek olduğunu düşünmediğim için fikir almak istedim şimdiden geri dönüşlerin ve yardımlarınız için teşekkürler, iyi sosyaller.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyun içindeki grafikleri değiştirmen bir şeye yaramaz ki :D
GeForce NOW ayarlarından çözünürlüğü biraz düş, FPS'in 60 olmasına dikkat et, 50 mbps'ye yükseltene kadar böyle idare et bence

Oyun içindeki grafikleri değiştirmen bir şeye yaramaz ki :D
GeForce NOW ayarlarından çözünürlüğü biraz düş, FPS'in 60 olmasına dikkat et, 50 mbps'ye yükseltene kadar böyle idare et bence
Hocam şuan da öyle yapıyorum takılmalar öncekine göre daha azaldı sağolun. Ben sadece 50mbps ye yükseltince takılmalar ortadan kalkar mı bunu merak ediyorum. Örnek olarak CSGO gibi rekabetçi oyunları oynamayı seviyorum ve düşük gecikme ve akıcı oyun deneyimi önemli. Eğer 50mbps beni bu sorunlardan arındıracak ise ona geçmek en mantıklısı boş yere 100mbps ye fazla para vermeye gerek yok.

Hocam şu an da öyle yapıyorum takılmalar öncekine göre daha azaldı sağ olun. Ben sadece 50Mbps'ye yükseltince takılmalar ortadan kalkar mı bunu merak ediyorum. Örnek olarak CS:GO gibi rekabetçi oyunları oynamayı seviyorum ve düşük gecikme ve akıcı oyun deneyimi önemli. Eğer 50Mbps beni bu sorunlardan arındıracak ise ona geçmek en mantıklısı boş yere 100Mbps'ye fazla para vermeye gerek yok.

50 yeterli olur bence

Geri
Yukarı