Çözüldü GeForce NOW AC Valhalla grafikler değiştirilmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

clonpear

Hectopat
Daha fazla  
Herkese iyi forumlar. GeForce NOW üzerinden AC Valhalla'da grafikleri değiştirmek istediğim zaman oyun ayarların kaydedilmesi için oyunun kapanıp açılması gerektiğini söylüyor fakat oyunu GeForce NOW üzerinden tekrar açtığınız zaman ayarlar eski hallerine otomatik olarak dönüyor. Yani hiçbir şekilde görüntü ayarlarını değiştiremiyorsunuz.

Bu sorunun bir çözümünü bulamadım. Oyunu Epic Games platformundan stream ettiğimi de belirtmek istiyorum. Başka platformlarda da GeForce NOW üzerinden böyle problemler olup olmadığından emin değilim. Siz böyle bir sorun yaşıyor musunuz? Yaşıyorsanız bir çözümünü bulabildiniz mi?

Çözüm
Hallettim. Çözümü şu konudan ve "keremkoc060" adlı kullanıcıdan aldım. Yapılması gereken sırasıyla şöyle;
→Oyunu Ultra'ya alın.
→Değişiklikleri onaylayın sonrasında restart seçeneğine hayır deyin.
→Ayarlardaki sceen kısmından displayi windowed yapın.
→Oyunun penceresini küçültün ardından Epic Games'e tıklayın.
→Hesabınızı kapatmanız için gelen uyarıyı kabul edin.
→Hesap bilgilerinizi girin ve oyunu tekrardan açın.

Bu adımları yaptıktan sonra oyunu Ultra ayarlarda herhangi bir sıkıntı yaşamadan oynayabiliyorsunuz. İyi oyunlar.
Hallettim. Çözümü şu konudan ve "keremkoc060" adlı kullanıcıdan aldım. Yapılması gereken sırasıyla şöyle;
→Oyunu Ultra'ya alın.

Bu adımları yaptıktan sonra oyunu Ultra ayarlarda herhangi bir sıkıntı yaşamadan oynayabiliyorsunuz. İyi oyunlar.
Çözüldüğüne sevindim, keyifli oyunlar.

Oyunu küçülttüğümde epic games çıkmıyor onu nasıl yapacağız?
Başka bir çözüm yöntemi de şöyle: Shift+F2 yap Ubisoft arayüzü çıkacak, soldan tarayıcıyı açın yine Shift+F2 yapın ve kapatın sonrasında ayarları değiştirip restart atsın mı deyince evet deyin. Böylelikle oyunu hiç kapatmadan Ultra ayarlarda oynayabiliyorsunuz.

Son düzenleme:
→Oyunu Ultra'ya alın.

Ben oyunu pencere moduna aldığımda epic games çıkmıyor ubisoft connect çıkıyo tıkladığımda ubisoft connecti yeniden başlatıp baska hesapla mi giris yapmak istiyorsunuz diye soruyor

→Oyunu Ultra'ya alın.

Artık çalışmıyor restart onaylamayınca ayarları geri eskine alıyo başka çözüm var mı

Herkese iyi forumlar. GeForce NOW üzerinden AC Valhalla'da grafikleri değiştirmek istediğim zaman oyun ayarların kaydedilmesi için oyunun kapanıp açılması gerektiğini söylüyor fakat oyunu GeForce NOW üzerinden tekrar açtığınız zaman ayarlar eski hallerine otomatik olarak dönüyor. Yani hiçbir şekilde görüntü ayarlarını değiştiremiyorsunuz.

Bu sorunun bir çözümünü bulamadım. Oyunu Epic Games platformundan stream ettiğimi de belirtmek istiyorum. Başka platformlarda da GeForce NOW üzerinden böyle problemler olup olmadığından emin değilim. Siz böyle bir sorun yaşıyor musunuz? Yaşıyorsanız bir çözümünü bulabildiniz mi?
Epic Games'den oyunu satın alıp bir kere girdikten sonra Ubisoft Connect'e de bağlanıyor. O noktadan sonra dilersen Ubisoft Connect'den de başlatabiliyorsun oyunu.

Geforce Now'da Ubisoft Connect ile aç oyunu, bu sayede grafik ayarları için oyunu tekrar başlatman istendiği zaman Geforce Now oturumundan atmayacak. Grafikleri yükselterek oynayabileceksin

Ayrıca Ubisoft Connect ile başlatınca daha hızlı açılıyor oyun, ilk başta Epic Games ile uğraşmadığı için.

Geri
Yukarı