GeForce NOW alınır mı?

Abartmayın isterseniz. Yılda 900 TL'ye en az 8 yılda toplarsınız bilgisayarı.
Bizim bahsetmeye çalıştığımız olay yılda 900TL kenara koysun değil, her ay 50TL verebilecek bir insan PC'de toplayabilir. Çünkü her ay 50TL yetiştirdiğine göre bir yerden geliri de vardır. Kısacası bütçe varsa alınabilir. Ama daha yüksek bütçe varsa PC.
50 yılda falan.

Bizim bahsetmeye çalıştığımız olay yılda 900TL kenara koysun değil, her ay 50TL verebilecek bir insan PC'de toplayabilir. Çünkü her ay 50TL yetiştirdiğine göre bir yerden geliri de vardır. Kısacası bütçe varsa alınabilir. Ama daha yüksek bütçe varsa PC.
50tl büyük para değil ki ama.

Hocam 50 TL çok büyük bir miktar değil ki. Sokakta 1 hafta geçir 50 TL toplarsın zaten.

Aynı ülkede mi yaşıyoruz emin değilim ama 50 TL ile ucuza bulabilirseniz ancak 1 kilo kuşbaşı veya 2 sinema bileti ve atıştırmalık alabilirsiniz. Sanki çok büyük bir miktar da elde etmek için düzenli bir gelire ihtiyaç varmış gibi anlatmışsınız.

Her şeyi bir kenara bırakırsak bence asıl konu kütüphanesinin aşırı kısıtlı olması çoğu oyun yok varsa da zaten popüler oyunlar steamde 200tl civarı olduğu için (yeni nesil AAA oyunları) bence Avrupadan sıra beklemeden 1 saat girilir gibi.

Doğru söylüyorsunuz, büyük bir miktar değil. Ama doluluğun en fazla olduğu zaman 200 kişi bekletme sorununa ne demeli? Kesinlikle G-Now u aşağılamıyorum, bende aktif bir şekilde bedava servisini kullanmaktayım. İnternet üzerinde onlarca kişi bu sorun ile karşı karşıya ama paketin açıklamalarında da bekleme sorunu olmadığı söyleniyor.

Edit: Premium paket ten bahsediyorum.

Her şeyi bir kenara bırakırsak bence asıl konu kütüphanesinin aşırı kısıtlı olması çoğu oyun yok varsa da zaten popüler oyunlar steamde 200tl civarı olduğu için (yeni nesil AAA oyunları) bence Avrupadan sıra beklemeden 1 saat girilir gibi.
Aynı şekilde hocamın dediği gibi çok çok az oynanan oyunları getiriyorlar, ama bir MGS5:TPP, GTA 5 veya benzeri oyunları getirmiyorlar.

Doğru söylüyorsunuz, büyük bir miktar değil. Ama doluluğun en fazla olduğu zaman 200 kişi bekletme sorununa ne demeli? Kesinlikle G-Now'u aşağılamıyorum, bende aktif bir şekilde bedava servisini kullanmaktayım. İnternet üzerinde onlarca kişi bu sorun ile karşı karşıya ama paketin açıklamalarında da bekleme sorunu olmadığı söyleniyor.

Edit: Premium paketten bahsediyorum.

Premium kullandığınıza emin misiniz? Hiçbir zaman sıra beklemedim ben.
Edit: Zaten bedava servisini kullanıyormuşsunuz. Ben Premium kullanıyorum hiç beklemedim.

Premium kullandığınıza emin misiniz? Hiçbir zaman sıra beklemedim ben.
Edit: Zaten bedava servisini kullanıyormuşsunuz. Ben Premium kullanıyorum hiç beklemedim.
Açın bakın hocam, belki düzeltilmiş olabilir bir şekilde. Her taraftan birileri gönderi atıyor buna dair. Bedava paketini kullanma sebebim ya sabahın köründe oynuyorum dolu olmuyor, yada gece Dying Light gibi oyunlar oynuyorum.

Geri
Yukarı