GeForce NOW almak mantıklı mı?

Oyuna göre değiştiğini de söylemem lazım sanırım? 50 MB yettiğine emin misiniz 70 ile oynayamiyordum ben.

Hocam kafa mı buluyorsunuz 70 ile nasıl oynayamazsınız o zaman aşırı dalgalı bir internet kullanıyorsunuz 100 MB ile giremediğim oyun yok.

1689080364989.png

Alın bu gereksinimler.

Hocam kafa mı buluyorsunuz 70 ile nasıl oynayamazsınız o zaman aşırı dalgalı bir internet kullanıyorsunuz 100 MB ile giremediğim oyun yok.

Eki Görüntüle 1857467

Alın bu gereksinimler.

Hocam bu kadar takmanıza gerek yoktu ben sadece fikrimi söyledim ve 70 ile ben oynayamadığımı söyledim.

Ben 50-70 ile 1080p 60FPS stabil 9ms 60 saat Cyberpunk 2077 oynadım RTX açık.

Hocam ben de sorun olmuş olabilir özür dilerim.

Eki Görüntüle 1857467

Alın bu gereksinimler.
Sabit 30-40 Mbps ile 1080 ile oynadığımı hatırlıyorum. Arkadasa 50 Mbps'in neyi yetmemis anlamadım açıkçası.

Hocam bu kadar takmanıza gerek yoktu ben sadece fikrimi söyledim ve 70 ile ben oynayamadığımı söyledim.

Hocam ben de sorun olmuş olabilir özür dilerim.

Fikir değil yanlış bilgi söylediniz sıkıntı yok hocam bidakine dikkat edin sadece.

Konsolumu sattım. APU sistem PC ve IPad'de oynayabilmek için 11+1 aylık üyelik 990 liraya düşmüşken alsam mı diye düşünüyorum.

Türkiye'de Ultimate üyeliği yokmuş, sizce ileride gelir mi? Bir de, yurt dışından Ultimate paketi alınırsa sağlıklı çalışır mı?

Not: 50 Mbps (upload 7,68 Mbps) VDSL internet kullanıyorum.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı