GeForce NOW almak mantıklı mı?

@Muratt1 yani Starfield, Cyberpunk gibi sistem gereksinimi yüksek olan oyunlara GTX 1060, RTX 2080 gibi kartlar verebiliyor ve sistem yetersizliğinden adamakıllı oyun oynatmıyor. GeForce NOW'un Türkiye sunucusu da zaten kötü.
@M3HM3TY, özellikle bir işin içinde Turkcell varsa o işe hiç bel bağlanılmaması gerekildiğini düşünüyorum. GeForce NOW'un Türkiye'ye geleceği zamanlarda çok endişelenmiştim de endişemiz boşa çıkmadı. Keşke yabancılarda kalmaya devam etseydi. GeForce NOW'un Türkiye fiyatı, Dolar fiyatından daha pahalı.

@Muratt1 yani Starfield, Cyberpunk gibi sistem gereksinimi yüksek olan oyunlara GTX 1060, RTX 2080 gibi kartlar verebiliyor ve sistem yetersizliğinden adamakıllı oyun oynatmıyor. GeForce NOW'un Türkiye sunucusu da zaten kötü.
@M3HM3TY, özellikle bir işin içinde Turkcell varsa o işe hiç bel bağlanılmaması gerekildiğini düşünüyorum. GeForce NOW'un Türkiye'ye geleceği zamanlarda çok endişelenmiştim de endişemiz boşa çıkmadı. Keşke yabancılarda kalmaya devam etseydi. GeForce NOW'un Türkiye fiyatı, Dolar fiyatından daha pahalı.

Turkcell son zamanlarda çok zam yapmaya başladı, sadece GeForce NOW değil hatlara da öyle. 7 GB internete 240 lira ödüyoruz ayda önceden 160 lira veriyorduk. Annem, ben, babam Turkcell kullanıyoruz ve değiştirmeyi düşünüyoruz son zamanlarda.

Ben bir ara kurcalamıştım ayarları ancak Witcher 3 düzelmedi hala, atla koşarken çamur oluyor resmen. Hangi ayarlar daha iyi?

Eki Görüntüle 1960884
Yukarıdan test yap Maks bit hızını testte çıkan sonuçtan 5-7 daha düşük gir. Rekabetçi oyun oynayacaksan V-Sync'i kapat eğer hâlâ devam ederse çözünürlüğü veya detay iyileştirmesini düşürebilirsin.

Kesinlikle tavsiye etmiyorum. Sırf bunun için Wi-Fi 6 modem bile aldım ama nafile sistem o kadar berbat ki oynanmayacak derecede kötü sadece bununla bile kalmıyor 1+3 toplamda 4 aydır kullanıyorum bitince asla ama asla yenilemeyeceğim. Sunucular stabil değil ve suçu ISS'e atıyorlar ve bende ISS'i (TTelekom) arayıp soruyorum hiçbir sıkıntı olmadığını aksine stabil olduğunu söylüyorlar.
Mail attığımda standart gönderdikleri mesaj umurlarında bile değil hele sen 50Mbps hızla asla oynayamazsın.
Bkz:
1695986610348.png

1695986235319.png

Merhaba, Aylık 270 TL'ye GeForce NOW almayı düşünüyorum. Starfield, Cyberpunk gibi oyunlar oynayacağım. Sizce mantıklı mı?

6 Aylık paket 700 TL şu anda aylık 270'e almak yerine onu alın. Ben kullanıyorum 3 aydır. 6 aylık paket almıştım daha önce ve 3 ayım kaldı. Uzatma seçeneği olsa bende alacağım ama 6 aylık paketi şimdi alırsam onu ayrı bir paket olarak bugünden başlatıyormuş var olan pakete uzatma olarak eklemiyormuş.

İnternet hızınız 50 Mbps download 8-10 Mbps upload ve üzeri ise ve evde siz GFN'den oyun oynarken başkaları internette film, dizi izlemeyecek ya da yüksek hız gerektirecek işlemler yapmayacaksa benceg gayet de oynanabilir bir kalite sunuyor. Ama tabi GFN'da oyunların sahibi olmanız gerekiyor bunu biliyorsunuzdur diye varsayıyorum.

Kesinlikle tavsiye etmiyorum. Sırf bunun için Wi-Fi 6 modem bile aldım ama nafile sistem o kadar berbat ki oynanmayacak derecede kötü sadece bununla bile kalmıyor 1+3 toplamda 4 aydır kullanıyorum bitince asla ama asla yenilemeyeceğim. Sunucular stabil değil ve suçu ISS'e atıyorlar ve bende ISS'i (TTelekom) arayıp soruyorum hiçbir sıkıntı olmadığını aksine stabil olduğunu söylüyorlar.
Mail attığımda standart gönderdikleri mesaj umurlarında bile değil hele sen 50Mbps hızla asla oynayamazsın.
Bkz:
Eki Görüntüle 1961083

Eki Görüntüle 1961076
Hocam basic üyelikte yüksek ayarlarda Starfield ve Cyberpunk 2077 oynadım 60 FPS sabit?

Geri
Yukarı