GeForce NOW almak mantıklı mı?

Rust'da problem ne? Tam olarak anlayamadım. Arkadaşım genel olarak Rust oynuyordu.
Çok fazla bitrate istiyor görüntü yoğunluğu fazla olduğu için.
Bunun örneğini şöyle anlayabilirsiniz.
Elraenn'in diğer oyunlardaki yayın kesitlerine bakın bir de Rust'taki yayın kesidine bakın. Resmen çamur gibi görüntü oluşuyor.

İnternet hızınız sabit midir?
Evet. Şu an normalde test edip gönderirdim ancak ben en son GeForce NOW'ı düzenli olarak kullanırken dolar 8₺'ydi. Ondan sonra 200Mbps'e geçtim.

Size daha da ötesini söyleyeyim: Ben bitrate'i en düşüğe çekip 15Mbps mobil veriyle dışarıda GoW bile oynamışlığım(Istanbul sunucusu) var. Tabi ki görüntü biraz bozuluyor ancak ekran küçük olduğu için dikkatimi çekmedi.

Bilgisayarım artık eskimeye başladı ve anakart fiyatlarının 6 kat arttığını gördükten sonra açıkçası benim için sadece oyun oynamaya değmeyecek rakamların olduğunu fark ettim. GeForce NOW kullananlara baktığımda herkes iyi sonuçlar alıyor ve 100 MB/sn stabil hızda bağlanabiliyorum.
10 yıllık parayı neden peşinen tek bir yerde oynayacağım ve zamanla eskiyecek bir bilgisayara vereyim?
Bu düşüncede olan bir tek ben değilimdir diye düşünüyorum.

GeForce NOW ilk kez kullanıyorsan söylüyeyim saglam internet hızı önemli ve oyunları daha önce Steam'den ya da Epic'den satın almış olman gerek.

Para vermene rağmen genelde GTX 1060'lı sunucu geliyor... Avrupa sunucusunda ücretsiz hesap ile daha çok RTX 2080 gelmişti.
Oyundan oyuna değişiyor. R6 oynarken hep RTX 2060, Witcher 3'te RTX 2080, Farming Simulator 19'da da GTX 1060 veriyor. Bunlari her seferinde kontrol ettim avrupayi bilemem ama Tr'da oynadığın oyuna gore değişiyor.

Geri
Yukarı