GeForce NOW almaya değer mi?

Pharuk

Hectopat
1 aylık GeForce NOW 90TL şu an Cyberpunk oynamak istiyorum oyunu arkadaşımın hesabından oynayacağım. Para vermeyeceğim değer mi sizce?

GeForce NOW'dan hız testi yaptığımda evde bir şey izlendiğinde 25-35 arası değişiyor normalde 45-50 Mbps alıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
VPN ile Avrupa sunucularına bağlanıp ücretsiz oynayabilirsiniz. Hatta sorarsınız diye şimdiden test edeyim dedim. Sıra bekletmeden direkt olarak oyuna aldı. (Ücretsiz paket.)

1 oyun için 90 TL verilmez. 1 haftada bitiririm diyorsan, 1 haftalık paketi al 45 TL'ye.

İnternetim yeterli mi o konuda.

Yeterli. Ben 12 Mbps ile Assassin's Creed Odyssey oynuyordum. Kalite çamur gibi olsa da bazen oynanıyordu. Ayrıca VPN'yi sadece oyuna giriş esnasında açacaksınız. Oyuna girdiğinizde kapatabilirsiniz.

Yeterli. Ben 12 Mbps ile Assassin's Creed Odyssey oynuyordum. Kalite çamur gibi olsa da bazen oynanıyordu. Ayrıca VPN'yi sadece oyuna giriş esnasında açacaksınız. Oyuna girdiğinizde kapatabilirsiniz.
VPN bağlantısı yapıp oyuna girmeye çalışınca ''GeForce Now bölgenizde kullanılamıyor'' diyor.

VPN bağlantısı yapıp oyuna girmeye çalışınca "GeForce NOW bölgenizde kullanılamıyor" diyor.

hide.me VPN ile Almanya'ya bağlanıp deneyin. Uygulama Microsoft Store üzerinde mevcut.

Geri
Yukarı