GeForce NOW almaya değer mi?

Ping sorunu yaşayıp yaşamayacağını ücretsiz 1 saatlik denemeyle kendin gözlemleyebilirsin. Premium ile normalde sıra beklemiyorsun. Çok yoğun saatlerde yine de sıraya alabiliyor ancak genelde 30 saniyeyi aşmıyor.

Hocam alacaksanız OZELTEKLIF1AY kodunu yazıp almayı deneyin. Bende işe yaradı 2 hafta önce aldım. Game+ profilinizden kod aktivasyon yerine yazın. Almaya değer ayrıca. 140 lira yerine 80 liraya geliyor aylık.

Turkcell'in katlettiği Türkiye sunucularını önermem, gigabit internete rağmen kilobitli bitrateler gördü bu gözler. Avrupa sunucuları güzel ama fiyatı pahalı. 6 ay 30 Euro kampanyası tekrar gelirse alabilirsiniz ya da ücretsiz olarak 1 saatlik oturumlarla oynayabilirsiniz.

Kötüydü zaten, iyice kötüleşmiş. Bulanık görüntüye razıyım diyorsanız alın fakat en son girdiğimde oyun direkt oynanmıyordu gecikme çok fazlaydı. İnternetim 50 MBPS.

Kötüydü zaten, iyice kötüleşmiş. Bulanık görüntüye razıyım diyorsanız alın fakat en son girdiğimde oyun direkt oynanmıyordu gecikme çok fazlaydı. İnternetim 50 MBPS.
Hocam ben de 50 mbps kullanıyorum. Görüntüde sadece ethernet kablosuna yanlışlıkla değdiğim zaman sorun oluyor. Bazen donuyor ama o da sadece kabloya değince. Eğer görüntü çok problem çıkarıyorsa GFN ayarlarınızı değiştirin hocam. Bence sıra beklesem de almaya değer.

Geri
Yukarı