GeForce NOW almaya değer mi?

Bazı oyunlarda 5 dakika bazılarında 15-20 dakika sıra beklersin. Akşam herkes girdiği için görüntü çamur gibidir, arada fare takıyor düzeliyor. Witcher ve Cyberpunk güç bela oynadım. CS:GO vb. oyunlar için boşuna almayın derim. 300 TL verdim pişmanım Witcher ve Cyberpunk oynayıp bırakacaskın gerisi tırıs. Mail atıyorsun boş boş cevap veriyorlar, işin içinde Turkcell varmış bu firmanın içinde olduğu her şeyin fiyatı kazık kalitesi de fiyaskodur.

Turkcell sistemi katletti ancak anlık hızlı reaksiyonlar gerektirmeyen FPS oyunları haricinde çok sıkıntı yaşamazsınız.

İnternetiniz kötüyse almaya değmez pişman olursunuz bizzat ben çok pişman olmuştum görüntüler piksel piksel, fareyi bir çeviriyorum 1-2 saniye gecikmeli hareket ediyor vs.

Hocam ben de 50 mbps kullanıyorum. Görüntüde sadece ethernet kablosuna yanlışlıkla değdiğim zaman sorun oluyor. Bazen donuyor ama o da sadece kabloya değince. Eğer görüntü çok problem çıkarıyorsa GFN ayarlarınızı değiştirin hocam. Bence sıra beklesem de almaya değer.
Yani bilmiyorum, sürekli paket kaybını 90 gösteriyor. Arada downloadı 13 gösteriyor falan.

Açıyorum sıra gelene kadar oyalanıyorum anca sıra geliyorum. TR sunucusu berbat, Avrupa sunucusu bir tık iyi ama ondanda daha çok sıra var. Sıraya bakarsak Turkcell GFN'yi çöp eden tek şey. Resim anlıktır, online oyunlarda bu sıra 2 katı olabilir.
1.png

Açıyorum sıra gelene kadar oyalanıyorum anca sıra geliyorum. TR sunucusu berbat, Avrupa sunucusu bir tık iyi ama ondanda daha çok sıra var. Sıraya bakarsak Turkcell GFN'yi çöp eden tek şey. Resim anlıktır, online oyunlarda bu sıra 2 katı olabilir.Eki Görüntüle 1651172
Bir daha deneyeyim düzelmişse alayım dedim GeForce Now'u, Witcher 3'te 300 kişi görünce çıktım. Beklenir mi o ya? 30 dakikaydı bile sanırım oynama süresi.

Değmez. Avrupa VPN candır.

Açıyorum sıra gelene kadar oyalanıyorum anca sıra geliyorum. TR sunucusu berbat, Avrupa sunucusu bir tık iyi ama ondanda daha çok sıra var. Sıraya bakarsak Turkcell GFN'yi çöp eden tek şey. Resim anlıktır, Online oyunlarda bu sıra 2 katı olabilir.Eki Görüntüle 1651172

Vallahi parayla rezil oluyoruz. Akşamları kullanılmaz halde. Para vermesek beklemeyi anlarım.

Bir daha deneyeyim düzelmişse alayım dedim GeForce Now'u, Witcher 3'te 300 kişi görünce çıktım. Beklenir mi o ya? 30 dakikaydı bile sanırım oynama süresi.
Benim attığım deneme değil, premium üyelik.

Değmez. Avrupa VPN candır.

Vallahi parayla rezil oluyoruz. Akşamları kullanılmaz halde. Para vermesek beklemeyi anlarım.
Şuan dondu düzelmiyor çıkıp baştan girmem lazım. Hesabı satıp 150 TL kurtarsam kar diye düşünüyorum 2.5 ayı var.

Geri
Yukarı