GeForce NOW almaya değer mi?

Benim attığım deneme değil, Premium üyelik.

Şu an dondu düzelmiyor çıkıp baştan girmem lazım. Hesabı satıp 150 TL kurtarsam kar diye düşünüyorum 2.5 ayı var.

PC kötü değil ama CS:GO'yu indirmemek için GeForce NOW'dan oynuyordum. Yükledim GFN kullanmıyorum. Bir de su almaya gidiyorum veya evdekilerle sohpete dalıyorum sistemden atıyor. Çıldırıyorum ya...

Hocam ben de 50 Mbps kullanıyorum. Görüntüde sadece Ethernet kablosuna yanlışlıkla değdiğim zaman sorun oluyor. Bazen donuyor ama o da sadece kabloya değince. Eğer görüntü çok problem çıkarıyorsa GFN ayarlarınızı değiştirin hocam. Bence sıra beklesem de almaya değe

Premium olunca sıra beklemiyorsunuz fakat sunucu yoğun olduğunda sıra bekletebiliyor. İnternet hızınız kaç Mbps?

Şu anda 24 Mbps yakın zamanda 50mbpseye geçeceğim o zaman 3 aylık almayı planlıyorum uscretsız oturuma gırmeye calıstım fakat ımkansız gırılmıyor. Dershnaye gıderken acıyorum 6 saat sonra eve gelıyorum hala sıra oluyor

Premiumda sıra mı varmış? Sisteme bak :D
evet bende komik buldum

PC kötü değil ama CS:GO'yu indirmemek için GeForce NOW'dan oynuyordum. Yükledim GFN kullanmıyorum. Bir de su almaya gidiyorum veya evdekilerle sohpete dalıyorum sistemden atıyor. Çıldırıyorum ya...

Kötü dgilse her ay 140 TL vermek yerine birkaç ay para biriktirip bir SSD veya HDD alabılırsınız

Kütüphanesinde doğru düzgün AAA oyun yok ve akşam saatlerinde 200-300 kişilik sıralar oluyor. Şimdi anlatacağım durum sadece bana mı oluyor bilmiyorum. Cuphead, TABS gibi offline oyunlara girerken 300 kişilik sıra varsa 50 kişi geçtikten sonra direkt oyuna atıyor. Ancak CS:GO oynamak istediğimde sıranın bitmesini beklemem gerekiyor, ilginç bir durum.

Almak isterseniz Paycell ile 1 aylık üyeliği %50 cashback ile alabiliyorsunuz fakat kampanya 2000 kişi ile sınırlı. Alacaksanız elinizi çabuk tutmanızda fayda var.

Kütüphanesinde doğru düzgün AAA oyun yok ve akşam saatlerinde 200-300 kişilik sıralar oluyor. Şimdi anlatacağım durum sadece bana mı oluyor bilmiyorum. Cuphead, TABS gibi offline oyunlara girerken 300 kişilik sıra varsa 50 kişi geçtikten sonra direkt oyuna atıyor. Ancak CS:GO oynamak istediğimde sıranın bitmesini beklemem gerekiyor, ilginç bir durum.

Almak isterseniz Paycell ile 1 aylık üyeliği %50 cashback ile alabiliyorsunuz fakat kampanya 2000 kişi ile sınırlı. Alacaksanız elinizi çabuk tutmanızda fayda var.

Hocam bunu ogrendıgım ıyı oldu alırsam Paycell'den alırım. Onun dısında CS:GO vs oynarken ekran bir anda tıtremeye baslıyor int dolayı sanırım. Gecıkme cok yasamıyorum pıngım bayağı dusuk fakat bulanıklık ınanılmaz var bu Mbps arttırınca cozulur mu? Şu anki ınt 24 Mbps yakın zamanda yukseltecegım inşallah

Değişir. Uzun süreli oynayacaksanız direk oyunu almanızı öneririm. Ama birden fazla oyunu kısa süreliğine oynamak isterseniz almanız çok iyi olacaktır. İnternet hızınıza ve gecikme süresini dikkate almanızı öneririm.

Bilgisayarınız iyi değilse, internetiniz de güçlüyse alınabilir. Ne kadar internetiniz güçlü olsa da gecikme oynarken rahatsız edebilir sizi.

Geri
Yukarı