GeForce Now Ark Survival Evolved Sunucu Problemi

Therine

Centipat
Merhabalar, Geforce Now üzerinden arkadaşlarım ile birlikte Ark oynamak istiyordum. Uygulama üzerinden oyuna giriş yaptıktan sonra sunucu listesine tıkladım. "Resmi Olmayan" sunucular kısmına tıkladım. Bende gözüken sunucularda doluluk olarak en fazla 7 kişilik bir sunucu gözüküyor. Fakat arkadaşlarımda 50 kişiyi geçik sunucular gözükmekte. Ek olarak bende hiçbir Türk sunucusu gözükmezken arkadaşlarımda bir sürü Türk sunucusu gözüküyor.
Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Geforce Now sunucu lokasyonlarından kaynaklı olabilir. ARK'da IP adresi yok mu konsol yok mu? Varsa konsoldan IP'ye bağlanmayı deneyebilirsiniz.

Geforce Now sunucu lokasyonlarından kaynaklı olabilir. ARK'da IP adresi yok mu konsol yok mu? Varsa konsoldan IP'ye bağlanmayı deneyebilirsiniz.
Benim de aklıma IP ile bağlanmak geldi ama maalesef menü üzerindeyken konsol açılmıyor. İnternet üzerinden de araştırdım açmanın bir yolunu bulamadım.

Edit: Farklı DNS kullanmam bu sorunu etkiler mi?

Edit 2: Bugün Geforce Now üzerinden CS:GO girdim. Topluluk sunucularına tıkladığımda Ark'ta yaşadığım sorun gibi türk sunucular gözükmüyordu. Menü üzerinden konsol açılabildiği için IP ile giriş yaptım sorun olmadı. Ama ARK böyle bir imkan sunmuyor, sorunum devam etmekte yardımcı olabilirseniz çok mutlu olurum.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı