Ark Survival Evolved GeForce NOW'da oynanır mı?

schlss

Hectopat
Makaleler
4
Yakın zamanda bir konu açmıştım. Orada @Blondie hocam GeForce NOW'da oynayın demiş, o mesajı görmemiştim. İndirime girdiğinde Ark'ı satın alacağım. Sormak istediğim sorular var. Soruları alta yazacağım.

Bir gün içerisinde @Blondie hocamın dediğine göre bir oturum 60 dakikaymış. Çıkıp sıra bekleyip tekrar girebiliyormuşum.
Ark Survival Evolved için fazla sıra bekler miyim?
İnternet hızım 20-24 Mbps arasında. Rahat oynayabilir miyim?
Hesap çalınması durumu olur mu? Evimden gireceğim, internet Cafe falan değil. Steam Guard açık.

Söylediğim konu: https://www.technopat.net/sosyal/ko...stem-ark-survival-evolved-oynanir-mi.1498812/

Sistemim (belki lazım olur):

Intel Core i5 4200M 2.5GHz.
8 GB RAM.
64 Bit.
500GB HDD.
NVIDIA GeForce GT 740M 2 GB.
Intel HD4600.

Not: Konunun soru olarak işaretlenmemesi daha iyi olur. Seçenek göremedim.
Not 2: Daha önce hiç kullanmadığım için 4. soruyu sorma gereği duydum.

Son düzenleme:
Hocam peki bu sistem ile 20-30 FPS alır mıyım? Bu FPS'ler benim için yeterli. CS:GO, HOI4, ETS 2, Valorant ve LoL vb. oyunları hep bu FPS'lerde oynuyorum. Zaten en düşük kalitede alacağım görüntüyü mobilde orta kalitede alıyorum. Tek artısı bilgisayarda oynamak olur benim için. Daha kolay olur.
Pardon yanlış anladım. Optimizasyon açısından yerlerde sürünüyordu en son ARK.

Hocam peki bu sistem ile 20-30 FPS alır mıyım? Bu FPS'ler benim için yeterli. CS:GO, HOI4, ETS 2, Valorant ve LoL vb. oyunları hep bu FPS'lerde oynuyorum. Zaten en düşük kalitede alacağım görüntüyü mobilde orta kalitede alıyorum. Tek artısı bilgisayarda oynamak olur benim için. Daha kolay olur.
O sistem ile imkansız.

İnternetiniz 720p 60 FPS için yeterli. Oyun içi grafikler için sizin bilgisayarınızı kullanmıyor.
Hocam ben kendi sistemim için demiştim onu belirtmemişim. Sıra beklemeden istediğim kadar oynayabilmek için kendi bilgisayarımı kullansam daha iyi olur. Pek oynayabileceğimi düşünmüyorum ama.

Hangi sunucu tam olarak hocam?
Fark etmiyor. Aralarında en fazla 1-2 dakika oynar.
24 MBPS internet ile aynı gecikmeyi alabileceğimizi sanmıyorum hocam.
Kesinlikle. Bizzat 24 Mbps paketimde tecrübe etmiştim. Cidden çok fark ediyor. Şu an 1080P 60 FPS, görüntü kötüleştiğinde ve V-SYNC kapalı saniyede 44 Mbps kullanıyor. Ara sıra 35'e falan da iniyor tabii ama iyi bir internet lazım.

Yeni konular

Geri
Yukarı