GeForce NOW bekleme listesine göre satış nedir?

aykuto11

Decapat
GeForce NOW'da 3 aylık üyelikte "Ön Kayıt bekleme listesindeki sırana göre sana henüz paket satışı gerçekleştiremiyoruz." diye uyarı alıyorum. E-postada da herhangi bir şey yok. Sıra falan mı var, beklemek mi gerekiyor?

Dosya Ekleri

• vava.png
    vava.png
    251,3 KB · Görüntüleme: 241
Arkadaşlar. üyelik almak istiyorum ama hala premium için sıra var mesaj ve mail bekleyin diyor. 30 nisandan kampanya sona erecek. yakın zamanda sıraya girip alan var mı ? ne kadar bekletir acaba...

Arkadaşlar. üyelik almak istiyorum ama hala premium için sıra var mesaj ve mail bekleyin diyor. 30 nisandan kampanya sona erecek. yakın zamanda sıraya girip alan var mı ? ne kadar bekletir acaba...
Ben dün premiumumu aldım. Tabii 1.5 ay basic sürümde durdum ama olsun. Galiba size de 30 Nisan'dan sonra gelecek mail ve şifre.

premium alabilirsiniz mesajı dün mü geldi size. 1.5 ay sonra yani. beni de sanırım mayıs sonuna kadar bekletecek.
Hayır bana 1.5 ay önce geldi :) Ben ön kayıt yaptırdığım için lansmandan faydalanabiliyorum sanırım. Ben sadece dün alabildim. Size de sonradan kayıt olduğunuz için 30 Nisandan sonra gelebilir.

Geri
Yukarı