GeForce NOW Chrome'da "0xC0F2220F" hatası veriyor

TheMossings

Femtopat
Daha fazla  
Merhabalar. GeForce NOW'u Chrome uzerinden oynuyorum. Uygulamaya sistemim yetmiyor fakat 1-2 ay önce hiç hata vermeden oynadığım Google, 3-4 gündür bu hatayı veriyor. Diğer tarayıcıları da denedim, hepsi aynı hatayı veriyor. Sebebi nedir? Hem Avrupa hem Türkiye, tüm sunucular aynı. İnternet hızım 35 Mbps download, 10 Mbps upload.

1629936620461.png

İnternetten baktım hata koduna çoğu kişi yaşamış böyle bir şey ama sonuçu yok belki yarına düzelir kod ile alakalı başka bir şey yok ne çözüm var ne başka bir şey. Beklemekten başka çareniz yok herhalde bilen biri gelene kadar.

Merhabalar. GeForce NOW'u Chrome uzerinden oynuyorum. Uygulamaya sistemim yetmiyor fakat 1-2 ay önce hiç hata vermeden oynadığım Google, 3-4 gündür bu hatayı veriyor. Diğer tarayıcıları da denedim, hepsi aynı hatayı veriyor. Sebebi nedir? Hem Avrupa hem Türkiye, tüm sunucular aynı. İnternet hızım 35 Mbps download, 10 Mbps upload.

Eki Görüntüle 1149302
sen de benim gibi vpn ile avrupa sunucusuna giriyosun sanırım bende o hatayı alıyorum türkiye sunucusunu kınadığım için almıyorum yoksa ben ilk üyelerdenim beklicez

Eki Görüntüle 1149302
Aynı sorun bendede var ya çözümü yokmu :(
Aynı sorun bendede var ya çözümü yokmu :(
Beyler sorun çözülmüş genelde varmis zaten

Son düzenleme:

Geri
Yukarı