GeForce NOW Chrome'da yüksek ping veriyor

Tory01

Decapat
Daha fazla  
Selamlar. Öncelikle bu konu için en uygun yer olarak burayı bulabildim. Yanlışsa söylerseniz düzelteceğim, teşekkürler. GeForce NOW, bilgisayarın donanım özelliklerini kabul etmediği, düşük gördüğü için GFN'yi Chrome üzerinden kullanıyorum. İnternet hızıma göre GFN'yi çok rahat bir şekilde 720P'de kullanabilmem gerekmekte. Ancak ben GFN'ye girdiğim zaman müthiş bir gecikme oluyor, en düşük ayarlarda bile kullanamıyorum. İnternet hızımı ekleyeceğim. Bir tavsiyeniz var mıdır? Ne yapabilirim bu gecikme için?

Dosya Ekleri

• speed.png
    speed.png
    20,7 KB · Görüntüleme: 84
Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam bu internet ile 1080p60FPS rahatça oynaman gerekiyor. WiFi ile bağlanıyorsan ethernet kablosuyla bağlanmayı dene. Ayrıca GeForce Now ayarlarını da kendine göre yap. Tarayıcı üzerinden yapılıyor mu bilmiyorum ama yapılıyordur.

Hocam benim internetim 23 mbps ve maksimum bit hızını 21 yaptım. Sen de internet hızından 2 düşüğünü yap. Çözünürlüğü kendine göre ayarla diğerleri de fotoğraftaki gibi. Lakin ne kadar optimum ayar yapsan da ethernet ile bağlandığın kadar etki etmeyecektir.

Ekran Alıntısı.PNG

Anladım deneyeceğim. Ancak ben sorunun büyük kısmının Chrome ile bağlanmaktan olduğunu düşünüyorum. Çünkü benden daha az hız alan arkadaşım da Wİ-Fİ ile bağlanıyor ama o sorunsuz kullanabiliyor.GFN'de aldığım hatayı ekleyeceğim. Sanırım bunun bir çözümü yok.

Dosya Ekleri

• hata.png
    hata.png
    13,2 KB · Görüntüleme: 47
Anladım deneyeceğim. Ancak ben sorunun büyük kısmının Chrome ile bağlanmaktan olduğunu düşünüyorum. Çünkü benden daha az hız alan arkadaşım da Wi-Fi ile bağlanıyor ama o sorunsuz kullanabiliyor. GFN'de aldığım hatayı ekleyeceğim. Sanırım bunun bir çözümü yok.

Aynı sorun bende de var kardeşim 50Mbps internetim var Ethernet'le bağlanıyorum Chrome'dan giriyorum aynı şekilde gecikmeler var çözümünü falan bulabildin mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı