GeForce Now deneyimim

Vallahi 25 Mbps ile orta ayarlarda Witcher 3 oynamanıza çok anlam veremedim. Şayet ben, RTX Ultra, Ultra ayarlarda 1080P 60 FPS oynadım. Tek sıkıntı tüm oyunlar birazcık çamurluydu.

Kabloya geçeceğim yakında. O zaman daha rahat olur ama anlamadığım, FPS yüksek değerlerde ama sanki 30 FPS kilidi var gibi hissediyorum.
Oyunu neden orta ayarlarla oynadınız? (Dalga geçiyorum sanmayın, "Kullandıkları PC'ler normal Avrupa sunucularında kullandıkları PC'lerle aynı değil mi?" maksatında sordum.)
Ultra ayarlara alınca bağlantı hataları artmaya başladı. Benim için de sorun olmayınca aldım direk mediuma.

Evet bir miktar pikselleşme var. Ama pek sıkıntı olacak gibi değil.
Pikselleşmeyi 1 yıl önce yaşıyordum. Yani TR sunucuları hayal iken. Şimdi yeni bilgisayarım olmasına rağmen sırf denemek için 1 saat deneme hakkımı deneyeceğim. Ek olarak internetim 24 mbps oldu, daha iyi deneyim alabilirim diye düşünüyorum.

Pikselleşmeyi 1 yıl önce yaşıyordum. Yani TR sunucuları hayal iken. Şimdi yeni bilgisayarım olmasına rağmen sırf denemek için 1 saat deneme hakkımı deneyeceğim. Ek olarak internetim 24 mbps oldu, daha iyi deneyim alabilirim diye düşünüyorum.
Rahat oynarsın. Min. 15MBPS internet olması gerek zaten :).

Ben de 10 Mbps ile oynuyordum Apex Legends'i 1080p 60 FPS şeklinde oyunun içinden de aynısını yaptım ve ultraya çektim. Oyun direkt akıyor. Çözünürlük düşmesi falan da yoktu. Ekranı falan çevirirken lag falan da yoktu direkt akıyordu oyun. Rekabetçi oyun deneyimi de aşağı yukarı böyle.

Geri
Yukarı