GeForce NOW Dying Light Türkçe nasıl yapılıyor?

u_888

Hectopat
Daha fazla  
Eskiden GeForce NOW'da Steam kütüphanesi direk olarak aramaya yerine yazarsak çıkıyordu ve buradan oyunun özelliklerinden oyunu Türkçe seçip başlatıp oyunu Türkçe olarak oynayabiliyorduk ama artık bu yöntem işe yaramıyor. Şu anda Dying Light'ı GeForce NOW üzerinden nasıl Türkçe oynayabileceğimi bilmiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Eskiden GeForce NOW'da Steam kütüphanesi direk olarak aramaya yerine yazarsak çıkıyordu ve buradan oyunun özelliklerinden oyunu Türkçe seçip başlatıp oyunu Türkçe olarak oynayabiliyorduk ama artık bu yöntem işe yaramıyor. Şu anda Dying Light'ı GeForce NOW üzerinden nasıl Türkçe oynayabileceğimi bilmiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

Oyun açıldıktan sonra ayarlara gidip tam ekran modunu kapatın ardından sol alttaki küçük beyaz Steam penceresine sağ tık yapın ve büyültün kütüphaneden Dying Light'a gelin ayarlara gelin dilini Türkçe yapın sonra çok hızlı bir şekilde oyunu kapatıp tekrar kütüphaneden açmanız lazım.

Oyun açıldıktan sonra ayarlara gidip tam ekran modunu kapatın ardından sol alttaki küçük beyaz Steam penceresine sağ tık yapın ve büyültün kütüphaneden Dying Light'a gelin ayarlara gelin dilini Türkçe yapın sonra çok hızlı bir şekilde oyunu kapatıp tekrar kütüphaneden açmanız lazım.
1. sorun oyun tam ekrandan çıkarılınca mouse oyun sekmesi hariç bir yere götürülmüyor. 2.si ise oyun kapandığı anda geforce now oturumu kapanıyor. Dediklerini denemiştim zaten. Farklı bir kaç yol daha varsa öğrenmek için açmıştım konuyu.

1. sorun oyun tam ekrandan çıkarılınca mouse oyun sekmesi hariç bir yere götürülmüyor. 2.si ise oyun kapandığı anda GeForce NOW oturumu kapanıyor. Dediklerini denemiştim zaten. Farklı birkaç yol daha varsa öğrenmek için açmıştım konuyu.

Aile görünümünü aç Steam'de ve hiçbir oyun aktif olmasın aile modunda sonra ne yapacaklarını anlarsın.

Geri
Yukarı