GeForce NOW Dying Light Türkçe olmuyor

İşletim sistemi
Windows 7

XboxUser

Decipat
Yer
Sandalye
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Steam'de Dying Light indirimdeyken almıştım. Ama GeForce NOW'dan girdiğimde İngilizce olarak açılıyor. Forumlarda baktım ama hiçbiri işe yaramadı. Steam kütüphanesinde dili Türkçe yaptım yine olmadı. Yardımcı olabilir misiniz?

Şu konuya bakabilirsiniz hocam.

Bahsettiğiniz oyunun Türkçe dil seçeneği yoksa Türkçe yapamazsınız. GeForce NOW, Türkçe yama yüklemek gibi dışarıdan müdahalelere izin vermiyor.

Yine de bazı oyunların yamaları atolyeden iniyordu. Dying Light bunlardan biri mi bilmiyorum.

Edit: Türkçe dil desteği varmış sanırım. Bilmiyoruz diye bütün emojileri gönderip mesajı palyaçoya çevirmişler :D

Son düzenleme:
Artı -6 Eksi

Şu konuya bakabilirsiniz hocam.
Ben arama yerine Steam yazınca o çıkmıyor. Forumdaki hepsine baktım hiç biri çalışmadı.

Ben arama yerine Steam yazınca o çıkmıyor. Forumdaki hepsine baktım hiçbiri çalışmadı.

Aile paylaşımını kapatıp girdim tabii giremedim hata verecek altta çıkan linke tıklayın Steam arayüzü açılacak aile paylaşımını kapatın oradan sonra Dying Light gelecek sağ tıklayıp properties deyin sonra language bulun Türkçe yapın ve Türkçe oyunun keyfini çıkarın.

Aile paylaşımını kapatıp girdim tabii giremedim hata verecek altta çıkan linke tıklayın Steam arayüzü açılacak aile paylaşımını kapatın oradan sonra Dying Light gelecek sağ tıklayıp properties deyin sonra language bulun Türkçe yapın ve Türkçe oyunun keyfini çıkarın.
Çoktan çözümünü bulmuştum ama yine de teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı