GeForce NOW Fortnite ayarları kaydedememek

İşletim sistemi
Windows 10

berek1231

Decapat
Daha fazla  
Bir haftadır GeForce NOW kullanıyorum ama Fortnite oynadığımda görüntü ayarları hiçbir şekilde kaydedilmiyor. Ben çözünürlüğü kare hızı sınırı görüntü ayarları vesaire ayarlıyorum ancak kayıt olmuyor. Her oyuna girdiğimde ayarları tekrar yapmam gerekiyor. Bunu nasıl düzeltirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu problemi 5 dakika önce yaşamama rağmen problemi çözdüm görüntü oluşturma modunu dyrtx 11'den dyrtx 12'yi aldım yeniden başlatmak ister misin diye sordu evet dedim daha önce birçok defa yeniden başlatmama rağmen düzelmemişti bu işlemi yapmam gerekiyormuş nasıl yazıldığını bilmiyorum kusura bakmayın.

GeForce NOW oyunlarda ayarları kaydetmiyor.

Hayır kaydediyor Forza 4 oynuyorum ve kaydediyor Fortnite hassasiyet ve ses ayarlarımı da kaydediyor ama görüntü ayarlarını kaydetmiyor.

Bu problemi 5 dakika önce yaşamama rağmen problemi çözdüm görüntü oluşturma modunu dyrtx 11'den dyrtx 12'yi aldım yeniden başlatmak ister misin diye sordu evet dedim daha önce birçok defa yeniden başlatmama rağmen düzelmemişti bu işlemi yapmam gerekiyormuş nasıl yazıldığını bilmiyorum kusura bakmayın.

Hayır kaydediyor Forza 4 oynuyorum ve kaydediyor Fortnite hassasiyet ve ses ayarlarımı da kaydediyor ama görüntü ayarlarını kaydetmiyor.

Kendim 2-3 ay önce kullanırken her CS oynadığımda ayarlarım gidiyordu.

Yeni konular

Geri
Yukarı