Çözüldü GTA SA oyunu kaydedememek

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Yer
türkiye
Daha fazla  
GTA SA da oyunu kaydetmek istediğimde "save failed there was an error while saving the current Game" gibi bir hata alıyorum.
Belgelerim klasöründe GTA SA user files klasörü yoktu.
Ben kendim oluşturdum içine gallery ve tracks adında 2 klasör daha oluşturdum ama gene de oyunu kaydetmiyor.
İşletim sistemi Windows 11 LTSC erken erişim sürümü.

Çözüm
Haklısınız hocam.
Bu arada sizin verdiğiniz ZIP'i de denedim
Onda da kaydedilmiyor.
Sizin verdiğiniz kayıt dosyası ile çalıştırdım oyunu
Yönetici olarak başlattım.
Hocam internette biraz araştırdım böyle bir konu buldum hemde çözülmüş bir göz atın derim.

Edit:İkinci çözümü kullanın demişler forumda.
GTA SA da oyunu kaydetmek istediğimde "save failed there was an error while saving the current Game" gibi bir hata alıyorum.
Belgelerim klasöründe GTA SA user files klasörü yoktu.
Ben kendim oluşturdum içine gallery ve tracks adında 2 klasör daha oluşturdum ama gene de oyunu kaydetmiyor.
İşletim sistemi Windows 11 LTSC erken erişim sürümü.
Uygulamaya yönetici izni vermeyi deneyin.

Sağ olun hocam.

Alın hocam tek yapacağınız dosyayı belgeler klasörüne koymak umarım işinize yaramıştır.

Alın hocam tek yapacağınız dosyayı belgeler klasörüne koymak umarım işinize yaramıştır.
Hepsini yükleyiniz ondan sonra bir dosya açıp adını şu yapın hocam."GTA San Andreas User Files"bu arada tırnak işaretleri olmadan dosyanın adını bu yapın.Yaptıktan sonra indirdiğiniz dosyaları bu klasörün içine atın.Klasörü belgeler klasörüne atmayı unutmayın.

Sağ olun hocam.
Eğer yine olmazsa direkt Gta San Andreas linki atarım birde oradan denersiniz.

Son düzenleme:

Hepsini yükleyiniz ondan sonra bir dosya açıp adını şu yapın hocam."GTA San Andreas user files"bu arada tırnak işaretleri olmadan dosyanın adını bu yapın. Yaptıktan sonra indirdiğiniz dosyaları bu klasörün içine atın. Klasörü belgeler klasörüne atmayı unutmayın.

Eğer yine olmazsa direkt GTA San Andreas linki atarım bir de oradan denersiniz.

Yok hocam bu da çözmedi aynı hata devam ediyor.

Ekran Görüntüsü (4).png

Geri
Yukarı