GeForce Now Founders üyelik için kapasite ne zaman gelir?

Bende ziraat ile denedim fakat olmuyor yurt dışı işlem kısıtlamasıda yok, çözemedim. :/

Size yaptıklarımı tek tek anlatayım ben. Öncelikle ülkeyi Türkiye olarak seçmiştim olmayınca Amerika olarak değiştirdim, sonra adımı soyadımı yazdım, adres olarak kafadan salladım (adres 1:2675 pink oak Drive, adres 2'nin altında 2 seçenek vardı soldakine davenport, sağdakine rastgele seçim yaptım, post code olarak ise 52801 yazmıştım),sonra ise kart bilgilerimi girip üyelik işlemini tamamladım ve anında mail geldi.

Size yaptıklarımı tek tek anlatayım ben. Öncelikle ülkeyi Türkiye olarak seçmiştim olmayınca Amerika olarak değiştirdim, sonra adımı soyadımı yazdım, adres olarak kafadan salladım (adres 1:2675 pink oak Drive, adres 2'nin altında 2 seçenek vardı soldakine davenport, sağdakine rastgele seçim yaptım, post code olarak ise 52801 yazmıştım),sonra ise kart bilgilerimi girip üyelik işlemini tamamladım ve anında mail geldi.

Dostum yardımların için gerçekten çok teşekkür ederim ama bende olmadı maalesef.

Bende şu an dört gözle onu bekliyorum. Her gün sitesine girip acaba sunucular eklendi mi? Diye bakıp duruyorum.
Bir de arkadaşlar founders kullanan bir arkadaş var ise, ücretsize göre görüntü kalitesi aynı mı? Yoksa daha iyi mi? Pikselleşme var mı yani?

Uzun uzun araştırdım ve sonunda buldum abi nasıl alabileceğimizi. Öncelikle VPN indirip bağlanıyoruz, sonra GeForce Now'un sitesine girip founders üyelik ala basıyoruz sonra orada ki bilgileri doldurduktan sonra kart bilgileri v. S falan girip alıyoruz abi üyeliğimizi. Hayırlı olsun güle güle kullan, karantinada sıkılmazsın artık. Ben aldım bu arada halen çalışıyor.

Ya ben VPN'yi yukleyemedim site girmiyor başka VPN denedim onlarda da 1 saat bekledim hala site açılmadı LÜTFEN YARDIM EDİN GeForce Now'a şu anda çok ihtiyacım var PC'de CS:GO'da 60 FPS alıyorum yardım edin!
Discord adresim DemEAnouR`#0627
Ya ben VPN'yi yukleyemedim site girmiyor başka VPN denedim onlarda da 1 saat bekledim hala site açılmadı LÜTFEN YARDIM EDİN GeForce Now'a şu anda çok ihtiyacım var PC'de CS:GO'da 60 FPS alıyorum yardım edin!

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı