GeForce NOW GAME+ destek ekibi dönüş yapmıyor

Dün bir mail daha attım ve GeForce NOW GAME+ ekibi geri dönüş yaptı. Benden yukarıda belirttiğim problemler için screenshot ve video istediler. Kendilerine bugün bir mail daha attım ve bugün de geri dönüş yaptılar fakat verdikleri cevap "merhaba, NVIDIA GFN powered by GAME+ deneyimi ile ilgili gönderdiğin e-mail bize ulaştı. Teşekkürler. Merak ettiğin diğer konular için bizi sosyal medyada ve GFN powered by GAME+ üzerinden takip etmeyi unutma! İyi günler dileriz." şeklinde oldu. Açıkçası o kadar gösterdiğim problemlerden dolayı bu hiçbir şey ifade etmeyen nötr yazı yerine sorunu çözeceklerini ve bana geri dönüş yapacaklarını söyleyen bir cevap gelseydi gerçekten takdir ederdim. Ulaşmak isteyen arkadaşlar "[email protected]" adresine mail atabilirler. Cevaplama sorununu çözmüşler fakat gerçekten sorun çözme odaklı olup olmadıklarından emin değilim. Yine de hiç cevap verilmemesinden iyidir.

Bende de Witcher 3'te yüksek ayarlarda bile oyunda droplar oluyor. İnternetim 100Mbps ve stabil. Sunucular hala biraz sıkıntılı. Daha yeni olduğu için normaldir. 1-2 aya düzelir.

Bende de Witcher 3'te yüksek ayarlarda bile oyunda droplar oluyor. İnternetim 100Mbps ve stabil. Sunucular hala biraz sıkıntılı. Daha yeni olduğu için normaldir. 1-2 aya düzelir.

Sizce bu kabul edilebilir bir görüntü mü? Yanlış anlamayın size çıkışmıyorum sadece ben bunun kabul edilebilir bir şey olduğunu düşünmüyorum.

Sizce bu kabul edilebilir bir görüntü mü? Yanlış anlamayın size çıkışmıyorum sadece ben bunun kabul edilebilir bir şey olduğunu düşünmüyorum.
Şu an bende de böyle, pikselleşmeler oluyor. Beta sürecinde yağ gibiydi görüntü. Ama yakında yeni sunucular vb. getireceklermiş. Bu, sunuculardaki yükü azaltır ve görüntü düzelir diye düşünüyorum. O zamana kadar yapacak bir şey yok.

Şu an bende de böyle, pikselleşmeler oluyor. Beta sürecinde yağ gibiydi görüntü. Ama yakında yeni sunucular vb. getirecekler miş. Bu, sunuculardaki yükü azaltır ve görüntü düzelir diye düşünüyorum. O zamana kadar yapacak bir şey yok.

Rica etsem ağ testi yaptığınızda paket kaybı ile karılaşıp karşılaşmadığınızı söyleyebilir misiniz? %98-99 gibi hatalı olanlardan değil farklı sonuçlardan bahsediyorum.

Rica etsem ağ testi yaptığınızda paket kaybı ile karılaşıp karşılaşmadığınızı söyleyebilir misiniz? %98-99 gibi hatalı olanlardan değil farklı sonuçlardan bahsediyorum.
Screenshot_1.png
Paket kaybıyla hiç karşılaşmadım daha. Sonucum hep böyle. Sadece ping 3-5 ms değişebiliyor.

Eki Görüntüle 933138
Paket kaybıyla hiç karşılaşmadım daha. Sonucum hep böyle. Sadece ping 3-5 ms değişebiliyor.

Teşekkürler cevabınız için. Ben ve benim gibi birkaç kişi devamlı olarak bir paket kaybı sorunu yaşamaktayız. Umarım dediğiniz gibi yeni serverlar aktif olduğunda bu sorunlar da beraberinde gider.

Umarım bu sonuçlar ileride gider de vadettikleri deneyimi en azından ucundan da olsa tadabiliriz.

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    192,6 KB · Görüntüleme: 49

Geri
Yukarı