Geforce Now GAME+ Premium sıra beklemek

Platform o kadar mükemmel işliyor ki!! Premium da 170 den aşağı sıra beklerken PES Oynayayım dedim 😅

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    539,8 KB · Görüntüleme: 157
Belliydi zaten böyle olacağı yeni sunucular satın almaları gerekli bu kadar talep varken sadece 1 sunucu ile bu durumu kurtaramazlar.

Eki Görüntüle 937444
Komedi ne diyeyim parayla rezilliğin dibine vurduk desek yeridir.
Şu hizmeti almayın aldırmayın abi. Bu rezilliğe ben para vererek katlanıyorum sizler katlanmayın.
Hocam siz yine daha iyi bir hizmet alıyorsunuz.En azından bizim gibi para veremeyenler gibi değilsiniz.Eğer ki ücretsiz sürümü kullanmak isterseniz ya 499 kişiden başlatıyor ya da sıraya bile girmiyor en azından siz girebiliyorsunuz.Turkcell'in bu fiyata bu hizmeti cidden kötü.

Lafı uzatmadan konuya girmek istiyorum. Para verdiğim bu hizmeti kullanamıyorum. Videosu aşağıdadır.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Dava açın hocam Turkcell'in neyi iyi ki zaten zorla alın paranızı bence.
Eki Görüntüle 937444
Komedi ne diyeyim parayla rezilliğin dibine vurduk desek yeridir.
Şu hizmeti almayın aldırmayın abi. Bu rezilliğe ben para vererek katlanıyorum sizler katlanmayın.

Ben para vermedim hiç sıra beklemiyorum GAME+ ile alakalı bir durum.

Ben ücretsiz olarak deneyeyim belki alırım demiştim sıraya almadı. Yarım saat falan denedikten sonra sıraya girebildim 500. olarak. 2-3 saat beklememin ardından 100'lerde tıkandı hiç ilerlemedi keşke hiç böyle bir şey yapmasalardı da en azından hikaye oyunları oynardık.

Hocam siz yine daha iyi bir hizmet alıyorsunuz. En azından bizim gibi para veremeyenler gibi değilsiniz .Eğer ki ücretsiz sürümü kullanmak isterseniz ya 499 kişiden başlatıyor ya da sıraya bile girmiyor en azından siz girebiliyorsunuz. Turkcell'in bu fiyata bu hizmeti cidden kötü.
Hocam daha iyi hizmet aldığımız falan yok. Gece yarısı girmeye çalışırsak 350 kişilik sıra oluyor. Biz bu 350 kişiyi beklememek için para ödedik zaten. Fiyatı böyle olan bir hizmette ücretsize tabii ki çok talep olur.

Hocam daha iyi hizmet aldığımız falan yok. Gece yarısı girmeye çalışırsak 350 kişilik sıra oluyor. Biz bu 350 kişiyi beklememek için para ödedik zaten. Fiyatı böyle olan bir hizmette ücretsize tabii ki çok talep olur.
Haklısınız o zaman ben de alacaktım ama vazgeçtim.

Gençler ne para vereceksiniz gözünüzü seveyim. Ben Avrupa'da sabah 7'den öğlen 2ye kadar sırasız oynuyorum. TR'de 6.30'da 15 kişi sırada gösteriyor en az 10dk bekletiyor. Neden bunu söylüyorum çünkü Premium alıp paranızla rezil oluyorsunuz yazık günah ben üzüldüm.

Geri
Yukarı