GeForce NOW GAME+ Premium sıra bekletme olayı

SleenzyY

Hectopat
Daha fazla  
Hepinize merhabalar, bugün sizlere yaşadığım bir sorunu anlatacağım. GeForce NOW'u daha önce Avrupa sunucularında kullanıyordum ve Premium abonelik almışken sıra beklemiyordum. 15 Mart'ta çıktığı anda Türkiye sunucularından 3 aylık abonelik başlattım. İlk aldığımda sorun yoktu ve sıra beklemeden giriyordum fakat bu aralar 350 kişilik devasa sıralardan başlatıyor. Çok saçma geliyor çünkü oraya "erken erişim" yazmışlar. Arkadaşlarımla oyun oynamak istiyorum ve 15 dakikadır sıra bekliyorum. Başka bu sorunu yaşayan var mıdır? Alttaki fotoğrafta 6 dakikadır beklemem sonucu geldiğim sırayı paylaşıyorum. Sizin görüşleriniz nelerdir?

Ekran Alıntısı.PNG

2 gün önce ben de satın aldım. Aynı dertten muzdaribim. Saçma bir olay. Daha fazla sunucu açmış olmaları gerekirdi. Premium'un olayı zaten sıra bekletmemektir yahu.

Normalde sıra beklemiyordum ben de ancak son 2-3 gündür sıra sorunu oluşmaya başladı. 500 kişi sıra denk geldi bugün. Avrupa sunucusunda girseydim muhtemelen daha az bekletirdi.

Normalde sıra beklemiyordum ben de ancak son 2-3 gündür sıra sorunu oluşmaya başladı. 500 kişi sıra denk geldi bugün. Avrupa sunucusunda girseydim muhtemelen daha az bekletirdi.
Avrupa sunucusunda hiç sıra beklemiyordum ben, bu cidden bir sorun oluyor. Oyuna gireceğiz 10 dakika beklemek zorunda kalıyoruz.
2 gün önce ben de satın aldım. Aynı dertten muzdaribim. Saçma bir olay. Daha fazla sunucu açmış olmaları gerekirdi. Premium'un olayı zaten sıra bekletmemektir yahu.
Benim bir tanıdığım var o da GFN Premium kullanıcısı, aynı şekilde 500 kişilik sıra bekletiyor ona da. Bu gün biraz agresif bir mail attı acaba cevapları ne olacak merak ettim. Cevap geldiği zaman buraya yazacağım.
Cevap geldi, cidden şaka niteliğinde bir cevap olmuş. Size özet geçeyim; "Premium kullanıcılar az da olsa sıra bekleyebilir, kusura bakmayın. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz." Cidden komik bir durum, kısaca hiçbir şey yapmayacağız diyorlar.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı