GeForce Now hakkında düşünceleriniz?

Bence harika ama yaşadığım yerde en fazla 32 mpbs'ye kadar destekledikleri için ve internetim stabil olmadığı için kullanamıyorum. Alanlara iyi oyunlar :)

16 Mbps internet kullanarak arada bir çözünürlük düşse de gayet akıcı ve güzel olmuş.

NVIDIA kalitesi.

Oynadığım oyunlar :

- The Witcher 3
- Call of Duty Black Ops 3
- Destiny 2
- Injustice 2
- POE

Ne kadar istiyorlar bu servise ?

5,49 euro aylık.
Ama ücretsiz sürümü mevcut.
aaaa.JPG

Kapalı Beta kullanicisiydim. İlk zamanlarda sunucular uzakta ve azdi. Sira bekliyorduk. İlk 2 ay bir gelisim sureci olmustu. Sonra ise su anki haline cok yakin duruma geldi. FPS oyunlarini ulkemizde gecikme olmadan oynayamazsiniz. Berlindeki akrabama verdiğimde ise kendisi 11ms gibi yeterli seviyede oynamis ve cok az hissedildigini soylemisti. 25mbps down ve 3mbps up internetimle gecikmeler disinda cok iyi calisan bir cloud servisi. The forest, Dying light gibi oyunlar oynanacaksa cok rahat oynarsiniz. Eger akliniza takilan bir sey varsa sormaktan cekinmeyin lutfen.

AMD ekran kartı üzerinde çalışma ihtimali var mı?

50 Mbps ile takılma, pikselleşme ve gecikme olmadan 1080p 60 FPS oynayan tek benim sanıyorum. Bant genişliği sonda.

100 mbps download ve 5 mbps upload ile ETS 2, Half Life 2, CS:GO, Apex Legends ve Paladins oyunları denedim. ETS 2'de 1080P En yüksek ayarlar ile gecikme pek hissetmeden oynadım. Gayet güzeldi. Ancak 60FPS akıcılığı alamadım. Sanki 50 FPS gibiydi. Half Life 2 de gayet güzeldi. Sıkıntı yaşamadım. CS:GO oynanacak bir seviyede değil. Apex Legends oynanacak bir seviyede değil. Paladins fena değildi hem Online'i hem Offline'i iyidi. Maçta en yüksek damage'ı bile aldım. Aynı dediğim şekil de 50FPS gibiydi. Hiç bir oyunda pikselleşme veya çözünürlük düşüşü yaşamadım. 1-2 defa anlık oldu sadece. Bedava sürümünde nedense hiç sıra beklemeden ve ultra ayarlarda oynayabildim. Gecikme neredeyse bütün oyunlarda hissediliyor. Sonuç olarak Online ve FPS oyunları için pek uygun değil yani pek keyif vermez ama hikayeli oyunlar için iyidir. Eğer bilgisayarınız kötü ve internetiniz iyiyse başvurulacak iyi bir yöntem. Ama FPS oyunları oynamak hayaliyle almayın.

Geri
Yukarı