GeForce NOW hizmet internet hızı çok kötü

Ahmet55c

Centipat
Daha fazla  
GeForce NOW aylık premium paket fiyatı 340 TL'den üyelik satın alıyorsunuz ve rezalet hızlar ile oyuna bağlanmaya çalışıyorsunuz. Bu gidişat ne olacak böyle? Hem sıra bekletiyor hem aşırı yavaş. Eskiden böyle değildi. Bir saat sıra bekliyorum üstüne bir de hata veriyor çok beklediği için. GeForce NOW pişmanlıktır kullanmayın kullandırtmayın.

Dosya Ekleri

• IMG_20240126_204231.jpg
    IMG_20240126_204231.jpg
    282,8 KB · Görüntüleme: 34
  • IMG_20240126_204246.jpg
    IMG_20240126_204246.jpg
    182,9 KB · Görüntüleme: 31
  • IMG_20240126_204453.jpg
    IMG_20240126_204453.jpg
    163,4 KB · Görüntüleme: 33
GeForce NOW aylık premium paket fiyatı 340 TL'den üyelik satın alıyorsunuz ve rezalet hızlar ile oyuna bağlanmaya çalışıyorsunuz. Bu gidişat ne olacak böyle? Hem sıra bekletiyor hem aşırı yavaş. Eskiden böyle değildi. Bir saat sıra bekliyorum üstüne bir de hata veriyor çok beklediği için. GeForce NOW pişmanlıktır kullanmayın kullandırtmayın.

Bugün bu durumla ilgili birkaç konu daha açıldı. GeForce NOW ile ilgili genel bir problem var sanırım. Zannediyorum ki internet hızlarınız minimum gereksinimleri karşılıyor. İndirme ve yükleme hızlarınız nedir?

Şu an GeForce NOW'dan oyun oynuyorum bir sıkıntı yaşamadım garip. Download hızım 75. Girerken uzun sürüyor ama sıra beklemiyorum. Bu genede hizmetin kötü olmadığı anlamına gelmiyor.

Bugün bu durumla ilgili birkaç konu daha açıldı. GeForce NOW ile ilgili genel bir problem var sanırım. Zannediyorum ki internet hızlarınız minimum gereksinimleri karşılıyor. İndirme ve yükleme hızlarınız nedir?

100 MB fiber.

Hayır bir de şöyle bir sıkıntı var Steam hesabım bağlı. Oyunu yüklüyor giriş penceresinde Steam hesabıma bağlanmıyor Client penceresini açıyor ID şifre istiyor. Ya ben zaten Steam hesabıma bağlıyım senkronizasyon da yaptım niye böyle yapıyor anlamadım.

Sorun muhtemelen sizden kaynaklı. Daha bugün Forza oynadım 75 80 arası download ile cam gibi görüntü var ya internetinizde sıkıntı var ya da bazılarında olan bazılarında olmayan genel bir sorun var.

Sorun muhtemelen sizden kaynaklı. Daha bugün Forza oynadım 75 80 arası download ile cam gibi görüntü var ya internetinizde sıkıntı var ya da bazılarında olan bazılarında olmayan genel bir sorun var.

100Mbps download ile Forza'ya 3 gündür tekrar tekrar girmeye calisiyorum basaramiyorum hocam.

Oyunlar için sağlanan sistemler farklı oluyor genelde. Bazı oyunları hard diskle açıyormuş. O yüzden geç açılma, ara ekranlarda bekleme gibi sorunlar yaşanabiliyormuş bugünkü açılan konulardan anladığım kadarıyla.

Yav tamam kardeşim kaç MB hız lazım buna söyle bakalım vasat görüntüde gecikme kasma olmadan bağlansın? Bırak görüntü kalitesini bağlantı kalitesi iyi değil. 100 MB fiberim var benim.

Oyunlar için sağlanan sistemler farklı oluyor genelde. Bazı oyunları hard diskle açıyormuş. O yüzden geç açılma, ara ekranlarda bekleme gibi sorunlar yaşanabiliyormuş bugünkü açılan konulardan anladığım kadarıyla.

Adamlarin verdigi sistem vasat hocam maalesef internet hızıda çözmeyecek işi.

Katılıyorum👍

Aynı sistem ile aynı bağlantı ile daha önceden beri aynı oyunu oynuyordum.

Geri
Yukarı