GeForce Now için ekran kartı önerisi

CS:GO sistem gereksinimleri minimum
  • İşlemci: Intel Core 2 Duo e6600.
  • Ekran kartı: NVIDIA GeForce 7300 GT.
  • Bellek: 2 GB RAM.
  • İşletim sistemi: Windows® 7/Vista/XP.
  • Depolama: 15 GB kullanılabilir alan.

3 GHz çift çekirdekli işlemci, 2 GB RAM, 16 GB boş sabit disk alanı, NVIDIA GeForce 8800 veya AMD Radeon HD 5670 ya da eşdeğeri ekran kartı, DirectX v9.0C veya daha üst sürüm desteği, en güncel service pack kurulu LoL sistem gereksinimleri arasındadır.
Efendim öncelikle çok teşekkür ederim bilgilendirmeniz için.

Fakat şöyle bir durum var ki, ben zaten bunlara erişebiliyorum internetten. Ben bu konuda bilgi sahibi arkadaşlardan 1000 liraya kadar bir ekran kartı tavsiyesi istedim. Derdimin ağır oyunlar değil(zira 1000 tl'lik bir ekran kartından performans beklemek ayıp olur), daha çok basit ve düşük sistemli bilgisayarlarda da kasmadan oynanan oyunları akıcı bir şekilde oynatacak bir ekran kartı tavsiyesi istedim. Mesela benim aklıma direk 1050 geliyor ama arkadaşların illa ki farklı tavsiyeleride olacaktır.

Efendim öncelikle çok teşekkür ederim bilgilendirmeniz için.

Fakat şöyle bir durum var ki, ben zaten bunlara erişebiliyorum internetten. Ben bu konuda bilgi sahibi arkadaşlardan 1000 liraya kadar bir ekran kartı tavsiyesi istedim. Derdimin ağır oyunlar değil(zira 1000 tl'lik bir ekran kartından performans beklemek ayıp olur), daha çok basit ve düşük sistemli bilgisayarlarda da kasmadan oynanan oyunları akıcı bir şekilde oynatacak bir ekran kartı tavsiyesi istedim. Mesela benim aklıma direk 1050 geliyor ama arkadaşların illa ki farklı tavsiyeleride olacaktır.
Hocam bir tane 1050 buldum ama son 1 ürünmüş.

Arkadaşlar bir çoğunuzun mesajımı okumadığını farkediyorum. Ben oyunlarımı geforce now üzerinden oynayacağımı ve internetimin yeterli olduğunu belirttim. Ben de biliyorum sadece ekrana görüntü veren bir ekran kartının yeterli olacağını ancak LoL, CSGO gibi oyunları da geforce now üzerinden değil bilgisayardan oynamak isterim.
GTX 650 Alabilirsin, 2. El 350 TL bandında geziyor. Söylediğin oyunlarda da gayet yeterli olacaktır.

Konuyu LOL üzerinden açmamışsınız. Girişte, Geforce NOW deyip, arada LOL de oynarım diyorsunuz. Bir zahmet konu başlığında LOL sorun ya da LOL'ün sitesinden gereksinimlere bakın.
Basit oyun ne demek bir kere. Nereye çeksen oraya gider.
Konuyu düzgün açmadan, insanların yanlış okuduğunu iddia etmeyin.
Geforce now dediğimin farkındayım ancak çoğu arkadaş internet hızın önemli, ekrana görüntü veren bir ekran kartı olsun tarzında mesaj yazdığı için bunu yazma gereği hissettim.
Teşekkür ederim, kontrol ediyorum

Geforce now dediğimin farkındayım ancak çoğu arkadaş internet hızın önemli, ekrana görüntü veren bir ekran kartı olsun tarzında mesaj yazdığı için bunu yazma gereği hissettim.

Teşekkür ederim, kontrol ediyorum

O tarzdan bahsetmedik. Basit bir onboard kart bile genelde LoL ve CS:GO gibi oyunları rahatça oynatabiliiyor. Eski onboard kartımdan biliyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı