GeForce Now ile pahalı parça devri biter mi?

sonbilgisayarcı

Hectopat
Bu başlıkta GeForce Now tartışalım arkadaşlar. Pahalı parça devri biter mi?
İnsanlar artık toplamaya yönelmez mi?
Sizce? Bana kalırsa saçma çünkü internet bağlantısı stabil olmayan bir ülkedeyiz ve çoğumuz sıkıntı yaşıyoruz. Dev bir hizmet ama ben NVIDIA açısından da mantıklı bulmadım.

Son düzenleyen: Moderatör:
NVIDIA gelecekte her şeyin buluta döküleceğini bildiği için böyle bir hamleye başvurdu ve bence gelecek için çok çok mantıklı bir hamle. Ama dediğim gibi "Gelecek" için.
ooo serdar bey nabıyosunuz :D. Az önce bir cahil ryzen 5 1600 12nm ile 3300x aynı performansı veriyor diyordu hatırladınmı.

İnternet altyapısı, oyunları tek tek satın almamız, Steam üzerinden indirme yapmamız bence bitirmez ama alternatif olarak düşünülebilir.
Ooo serdar bey nabıyosunuz :D. Az önce bir cahil Ryzen 5 1600 12nm ile 3300X aynı performansı veriyor diyordu hatırladın mı?

Ahahahah mizah seviyesi yüksek bir arkadaşmış.

Sana durumu bir örnekle açıklayayım. MSKÜ'de okuyorum, ve kaldığım ev köy içinde sayılır. Evde VDSL var, 50 Mbps. Fakat memleketim olan İzmir'in ilçesinde ADSL var! Fiber altyapı uzunluğu, VDSL altyapı uzunluğu çok az. TR'nin altyapısı ne zaman tamamen VDSL/Fiber ile değiştirilir, o zaman çok iyi. Sadece PC ile çalışanlar güçlü PC alır. O zamana kadar ya PS/Xbox ya da PC.

Yeni konular

Geri
Yukarı