GeForce NOW incelemesi

Yaklaşık 1 haftadır GeForce NOW kurcalıyorum ve deneyimim.

hdr-geforce-now-thursday-may-05-720x340.png

Görüntü:
Çoğu kişinin şikayet ettiği sorun görüntü peki gerçekten görüntü kötü mü aslında çok da kötü değil ama ben sanki oyundan oyuna değiştiğini düşünüyorum.
CS:GO gibi bir oyunda kötü bir görüntü alırken Control'de görüntü kalitem bence güzel peki katlanmayacak derecede kötü mü bence hayır gayet oynanabilir durumda.

Eki Görüntüle 1508523
geforce_now_paketler_fabrikatikcom-1024x271.jpg

Fiyat:
Bu kişiden kişiye değişecek bu konu olsa da bana iyi geldi yani kötü bir PC sahibiysen 6 aylık alıp oynanabilir şahsen ben VPN ile Hollanda'ya bağlanıp orada kullanıyorum.
Parası olmayanda öyle deneyebilir ki GT 730 gibi bir ekran kartı ile böyle oyunları oynamak bile bence çok büyük bir nimet.

geforce-now_4106.jpeg

Kütüphane:
Bana göre GeForce NOW'ın en zayıf yönü kütüphanesi ben pek de iyi bulamadım ama yeterli mi bence yeterli ama daha iyi olabilirdi özellikle God of War-RDR 2-GTA 5
Gibi oyunlar bulunmuyor ve çok saçma kesinlikle gelmeleri lazım biliyorum zamanında God of War geldi fakat PS Now yüzünden kaldırırdı ki bence yine zayıf bu oyunlar olmasa da GeForce NOW bu konuyu daha da ileri taşacak mı yoksa yerinde mi sayıklacak mı bilemiyorum.

hdr-geforce-now-thursday-may-05-720x340.png

Şimdi düşüncelerim bana göre güzel bir sistem şahsen ben yakın zamanda bir PC toplayacağım o zamana kadar idare etmek için kullanıyorum eğer oyununuz varsa ve de.
İnternetiniz iyise bence kullanır.

Artılar:+
Kötü sistem ile oynayabilmek.
Oyun indirmeye gerek kalmamak.
Telefondan oynayabilmek.
Dışarıda güzel oyunlar oynamak.

Eksiler:-
Normal oyuna göre kötü görüntü.
Pahalı fiyat.
Yetersiz kütüphane.

Sonuç: Alınır.

Son düzenleme:
Sonbahar indirimi ile 3 aylık da fena değil gibi.

Ben 2022 Mart'ta 6 aylık GeForce NOW aldım 375 TL'ye, bir süre sonra 400 TL oldu. Şimdi fiyatına baktım, 480 TL diyor. Sonraki gelecek zamlardan etkilenmemek için 6 aylık alınmalı bence. 3 aylığı 270 TL, 6 aylığı da 480 TL. Arada 210 TL oynuyor.

Fiyat tablosu yanlış. Kaldırmanızı tavsiye ederim.
@IDenizI fiyatların güncel tablosu değil.

Hocam abarttınız sanki oradaki fiyatları örnek olsun diye koydum.

Ben 2022 Mart'ta 6 aylık GeForce NOW aldım 375 TL'ye, bir süre sonra 400 TL oldu. Şimdi fiyatına baktım, 480 TL diyor. Sonraki gelecek zamlardan etkilenmemek için 6 aylık alınmalı bence. 3 aylığı 270 TL, 6 aylığı da 480 TL. Arada 210 TL oynuyor.

En mantıklısı bence 6 aylık.

God of War normalde vardı, sonradan kaldırıldı. 1 Temmuz'dan önce bir sefer de olsa GeForce NOW'dan God of War açanların GeForce NOW kütüphanesinde God of War duruyor.

Aslında zamanında olduğunu yazmıştım ama silinmiş veya ben yanlışlıkla sildim.

Hocam yanlış bilgi vermişsiniz. Abartma yok ortada.

Hocam örnek olsun diye sadece fiyat listesi koydum görseller ile yazının bir alakası yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı