GeForce Now kayıt esnasında "error occured please try again" hatası

Makaleler
1
Yer
Türkiye
Merhaba, ben normalde yazılım ile uğraşıyordum ancak şu zamanlar biraz kafa dağıtmak için NVIDIA GeForce Now'a girmek istedim. NVIDIA hesabım vardı ancak GeForce Now için ayrı bir üyelik oluşturmak gerekiyordu ve ben de GeForce Now'da katıl butonuna tıkladım. Ancak "error occured please try again" hatası verdi. Ben de web sitesinden çıkıp Opera tarayıcıya girdim ve bu sefer Opera tarayıcının VPN 'ıyla denedim ama bu sefer de kayıt olamadım, başka bir hata aldım. Beyler bu GeForce Now'a neden kayıt olamıyorum da hata veriyor. Sayfayı yeniliyorum, hatta 2 gün bekleyip denedim yine aynı sorun var. İnternette İngilizce olarak da Türkçe olarak da yazdım ama internette benim NVIDIA GeForce Now kayıt olamama sorunu internette hiç kimsenin başına gelmemiş ve çözümü de yazmıyor. YouTube ya da hem İngilizce hem Türkçe arattım ama yine sonuç yok. Bu NVIDIA'nın sunucularıyla mı alakalı yani genel olarak herkeste çıkan bir sorun mu yoksa benimle mi ilgili bir sorun, ekran görüntüsü de var aşağıdan bakabilirsiniz. Bu hatayı hiç yaşadınız mı, ve çözümünü biliyor musunuz, lütfen yorum kısmına yazmayı unutmayın çünkü yorumlarınız altın değerindedir.

Membership Account _ NVIDIA GeForce NOW - Google Chrome 18.10.2020 10_40_14.png

Son düzenleme:
Server'larda sorun oluşmuştur büyük ihtimalle yoksa bir site sistemine göre veya diğer sebeplerden sorun yaşatmaz.

Ban yemiştim kusura bakma. Hala aynı sorunu yaşıyor musun? Açıkçası bu konuda pek bir bilgim var diyemem ama yardım etmeye çalışıcam.

Son düzenleme:
İnternette araştırdığım kadarıyla böyle sorunlar var. Bazıları satın alırken yaşıyor bu sorunu bazıları da senin aldığın sorun gibi. Bu teknoloji yeni olduğu için bu tarz sorunlar gayet normal.

Yeni konular

Geri
Yukarı