Oyun GeForce NOW kış fırsatı

Son zamanlarda akşam 8'den sonra sıra bekletiyor kısa bir sürede değil. Mail attım uzun vadede karşılaşacağınız bir durum değil dediler 2 aydır sıra bekliyoruz :D. Bir daha mail attım inanılmaz farklı bir cevap aldım. Uzun vadede karşılaşacağım bir sorun değilmiş :D. 1 yıldır kullanıyorum ülke de başka Cloud Gaming olmadığından yoksa boosteroid falan geçeceğim yani pahalı olmasa.

Rekabet olmadığından pek sallamıyorlar burayı. Xcloud falan gelse işler değişir.

Çözünürlük düşüyor çamur gibi o para verilmez ben hesabı satışa çıkardım 250 kişi sıra bekletiyor 15 dakika dalga geçiyorlar.
Artık premiumda da mı sıra bekleniyor? Rezalet.

Son zamanlarda GFNdan şikayetçi olmaya başladım ben de. 30 altı fpsleri görüp droplar yapması(network drop değil, fps düşüp takılması) ve sıra bekleme olayı biraz fazla artmaya başladı gibi. Baya bekletiyor artık. Görüntü de güzel değil artık çok çamurlaşma yapmaya başladı ara ara görüntüyü katlediyor.

Umarım yakında toparlar.

Geforce Now almayın aldırtmayın. İnternet hızım 100mbps üstünde olmasına rağmen 1080p 60fps kalitede aşırı gecikme ve çamur gibi görüntü var. Ayrıca Squad gibi bi oyunda kendi bilgisayarım Gtx 1660 ile 60fpsin altına düşmezken geforce nowda en düşük ayarlarda 40-50 fps alıyorum. Her şeyden öte ücret ödememize rağmen her akşam sıra bekliyoruz. Tamamen para tuzağı.

Geri
Yukarı