Oyun GeForce NOW Sonbahar Fırsatı!

Hizmet gayet kaliteli. İnternet servis sağlayıcınızı gözden geçirin derim.
10 kişiden sekizi kötü diyorsa o hizmet kötüdür. Ayrıca verdiği sistemler de berbat. 1060 ekran kartı nedir ya bazı oyunlarda?

10 kişiden sekizi kötü diyorsa o hizmet kötüdür. Ayrıca verdiği sistemler de berbat. 1060 ekran kartı nedir ya bazı oyunlarda?
Oyuna ve pakete göre atıyor. Premium genelde 2080 ile çalışıyor. Bu güne kadar FPS drop yemedim. Ankara'ya göre İstanbul sunucusu daha stabil. Rize'den cam gibi oynuyorum.

Hizmet gayet kaliteli. İnternet servis sağlayıcınızı gözden geçirin derim.
Hizmet iyi değil. Daha çok ekmek yemesi gerek. 1 senedir birçok bulut servisini kullandım. GFN hâlâ beklentimi karşılamıyor. Codec (görüntü sıkıştırma) yüzünden çok pikselleşme oluyor.

Oyuna ve pakete göre atıyor. Premium genelde 2080 ile çalışıyor. Bu güne kadar FPS drop yemedim. Ankara'ya göre İstanbul sunucusu daha stabil. Rize'den cam gibi oynuyorum.
Destiny 2 oyna, Death Stranding oyna. Uzak çizim mesafeleri felaket kötü.

Hizmet iyi değil. Daha çok ekmek yemesi gerek. 1 senedir birçok bulut servisini kullandım. GFN hâlâ beklentimi karşılamıyor. Codec (görüntü sıkıştırma) yüzünden çok pikselleşme oluyor.

Destiny 2 oyna, Death Stranding oyna. Uzak çizim mesafeleri felaket kötü.
Bilemiyorum bence sorun internet hizmetinizde. Ben indirip oynuyormuş gibi net görüntü alıyorum.

Son düzenleme:
6 aylık pakete de indirim yapsalarmış bari.

Bu arada 100 mbps internet ile sıfır pikselleşmeyle oynuyorum. Monitörüm 2K çözünürlükte, eğer monitörü 1080p çözünürlüğe çekmezsem görüntü iyi olmuyor. Monitörü ve oyun çözünürlüğünü 1080p'de eşleştirince gayet kaliteli bir görüntü çıkıyor. Pikselleşme gibi bir sorun da yok. Birkaç ay önce internetim 35 mbps iken çok pikselleşme oluyordu. İnternet sağlayıcıyı ve hızı değiştirince düzeldi. Tek şikayetim oyun kütüphanesini yeterince geniş bulmamam.

Geri
Yukarı