GeForce NOW kütüphanesinden God of War kaldırılıyor!

Hocam kütüphaneme eklendi ve GeForce NOW bu ekrana gelebilmemizi sağlıyor bundan sonra zaten Steam ekranı geliyor Steam ekranından sonrada GeForce NOW karışmıyor.
GFN'nin sizi eski kullanıcı olarak görmesi için oyun hesabınızla giriş yapmanız gerekiyor. Kaldı ki Nvidia'nın sitesinde oyunun en kötü ihtimalle başlangıç ekranına girilmesi gerektiği açıkça belirtilmişti. Zaten oyun şu an GFN'den kaldırılmış değil, tahminimce yarın bu saatlerde daha doğru bir sonuç alırsınız.

GFN'nin sizi eski kullanıcı olarak görmesi için oyun hesabınızla giriş yapmanız gerekiyor. Kaldı ki NVIDIA'nın sitesinde oyunun en kötü ihtimalle başlangıç ekranına girilmesi gerektiği açıkça belirtilmişti. Zaten oyun şu an GFN'den kaldırılmış değil, tahminimce yarın bu saatlerde daha doğru bir sonuç alırsınız.

Hocam GeForce NOW sordum cevabı bekliyorum. O dediğiniz olay yabancı serverler için geçerli olabilir çünkü Türkiye kısmı gameplusta.

Halen NVIDIA GeForce NOW kütüphanemde yer alıyor. Hatta oyuna girerek oynadım. Yeni kullanıcılar için sanırım kaldırıldı.

Geri
Yukarı