GeForce NOW mı Boosteroid mi?

Önderoglu

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle konuyu yanlış yere açtıysam moderatörlerden özür diliyorum. Gelelim konumuza. Yaklaşık 3 gündür GeForce NOW ile AC Unity oynuyorum ve görüntüde herhangi bir bozulma ve FPS kaybı yaşamadım (internetim 100Mbps) fakat çok fazla sıra bekliyorum, o yüzden Premium üyelik almayı düşünüyorum ama kafamda soru işaretleri var.
Premium aldıktan sonra sıra bekleme durumu nasıl olur, özellikle yoğun saatlerde merak ediyorum.
Diğer bir seçenek de Boosteroid. Test etme imkanım olmadı. Canlı destek ile de konuştum, test hizmeti veremeyeceklerini söylediler. Sizce hangisini tercih etmeliyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle konuyu yanlış yere açtıysam moderatörlerden özür diliyorum. Gelelim konumuza. Yaklaşık 3 gündür GeForce NOW ile AC Unity oynuyorum ve görüntüde herhangi bir bozulma ve FPS kaybı yaşamadım (internetim 100Mbps) fakat çok fazla sıra bekliyorum, o yüzden Premium üyelik almayı düşünüyorum ama kafamda soru işaretleri var.
Premium aldıktan sonra sıra bekleme durumu nasıl olur, özellikle yoğun saatlerde merak ediyorum.
Diğer bir seçenek de Boosteroid. Test etme imkanım olmadı. Canlı destek ile de konuştum, test hizmeti veremeyeceklerini söylediler. Sizce hangisini tercih etmeliyim?
Vpn ile başka bir ülkedeymiş gibi hesap aç
hesap açarken vpn açık olması yeterli.
Sıra baya azalıyor.

Sırada beklememe taktikleri diye bir şeyler dolanıyor bazı sitelerde onu araştırabilirsin onun haricinde geforcenow'u yıllık premium 120 tlye satan insanlar var ama avrupa serveri ping sorunu yaşayabilirsin çok daha ucuza almış olursun tr ve avrupa serverini farklı farklı dene beğenirsen alırsın.Boosteroidde ki tek sorun ping sorunu çok daha iyi bir oyun havuzuna sahip ama ping sorunu bazı oyunlarda üzüyor

Ben GeForce NOW'ı eu yani Avrupa sunucusunda founders olarak "Premium" olarak kullanıyorum ve herhangi bir sıkıntı hiç yaşamadım sıra vs. oynadığım oyunlar genellikle Witcher 3, AC, Cyberpunk, Control. Ortalama 35 40 ms alıyorum herhangi bir donma kasma vs yok gecikmede yok aynı şekilde. İnternetim 100 Mbps ful ayarlarda oynuyorum 50 Mbps destek sağlıyor zaten maksimum GeForce NOW yani kısacası tavsiye ederim. Tabi bu söylediklerim eu için geçerli TR serverlarında founders üyelik almadım ama yakın zamanda istanbula sunucu açtılar artık orada da pek problem kaldığını sanmıyorum bu yüzden GeForce NOW şu an daha mantıklı geliyor.

Performans olarak Geforce Now şuan çoğu Cloud Gaming servisinden daha başarılı benim deneyim ettiğim kadarıyla. Ama aynı şeyi oyun kütüphanesi için söyleyemem. Kütüphane fazlasıyla eksik.

Yeni konular

Geri
Yukarı