GeForce Now neden Linux'a çıkmadı?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Lutris denen yazılım üzerinden yükleyen olmuş.
Bence bir denemek lazım. Technopat bununla ilgili bir video yapabilir.

Gerçekçi bir şeye lafım yok, sadece Linux'u siyah ekran sananlara garezim var.
O adam da haklı ama bir yandan. Yıl olmuş 2020 ben 3. parti programları halen terminalle yüklüyorum. İşletim sistemi dediğin kullanıcı dostu olması gerek. Uğraştırmaması. Hani diyorlar ya neden Linux tutulmuyor, programlar çıkmıyor diye işte bu yüzden. Yoksa ben Linux'u zaten seviyorum başka bir adamı çekemiyor.

O adam da haklı ama bir yandan. Yıl olmuş 2020 ben 3. parti programları halen terminalle yüklüyorum. İşletim sistemi dediğin kullanıcı dostu olması gerek. Uğraştırmaması. Hani diyorlar ya neden Linux tutulmuyor, programlar çıkmıyor diye işte bu yüzden. Yoksa ben Linux'u zaten seviyorum başka bir adamı çekemiyor.
Uygulama mağazası var. Bilenler için terminal daha pratik.

Ben şu an deneyemiyorum.
Wine yüklediniz mi ?
Sen .deb uzantısı diye bir şey duymadın galiba. Ona tıkladığında zaten kuruyor.

Bende terminalden kurmayı seviyorum kardeşim, nasıl olcak :), ayrıca tamam windowsun eksileri yüzünden kullanmıyoruzda bahsettiğiniz kadar sorun da yaşamıyorum 25 yıldır windows kullanıyorum bu arada.

Her gün Windows yeni güncellemesiyle 2 hata tekrar geliyor. Bunu ne yapalım? Hem de para veriyoruz.
Valla ben yaşamıyorum sorun. Her büyük güncellemede temiz kurulum yaparım. Windows 10'un ilk buildleri hariç herhangi bir hata, uyumsuzluk gibi hiçbir şeye rastlamadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı