GeForce Now neden Linux'a çıkmadı?

Bilmiyorsan konuşma. AMD sürücüleri otomatik kurulur. Bahsettiğin sürücü farklı. :)
La ilahe illallah. Önyüklü gelen ekran kartı sürücüsünü mü kullanıyorsun sen? AMD'nin gir sitesine ekran kartı sürücüsü kısmına bak kardeşim. Bilmiyorsan konuşma diyor sinirlerimi bozuyor ya vallahi. Tamam kardeşim hepiniz haklısınız.

La ilahe illallah. Önyüklü gelen ekran kartı sürücüsünü mü kullanıyorsun sen? AMD'nin gir sitesine ekran kartı sürücüsü kısmına bak kardeşim. Bilmiyorsan konuşma diyor sinirlerimi bozuyor ya vallahi. Tamam kardeşim hepiniz haklısınız.
Önyüklü gelen sürücü AMDGPU diye geçer. Bahsettiğin ise AMDGPU-PRO. Aralarında oyun performansı farkı yok.

Beyler konu çok dağıldı. Geforce Now odaklanalım.
Wine'ı kur.
Terminale wine yaz sonra .exe uzantısını terminale sürükle ve enter tuşuna bas.

Daha sonra Wine, gerekli olan yazılımları indirip kendi kuracak. Örneğin Net.Framework 4.5.
Sonra başlıyor uygulama.

Beyler konu çok dağıldı. Geforce Now odaklanalım.
Şu an biraz boş vaktim var Sanal Makinemin yedeğini alıp Videodaki yazılım ile kurmayı deneyeceğim. (Linux Mint MATE)
----
1597179681631.png

Wine, herhalde bu uygulamayı kasmadan çalıştırır da macOS ve Windows'a yönelik olması yine üzdü.

Neden çıkmadı sizce?

Ben insanların Linux'a, bir nebzede olsa akın edeceği için çıkmadığını düşünüyorum.

Aga zaten Linux oyun oynamalık bir işletim sistemi değilki?

Geri
Yukarı