GeForce NOW, neden ücretsiz oynama süresini yarıya indirdi?

E çünkü oyun oynamak istiyorsan satın alman gerek. Satın almadan önce "bunu alırsam memnun kalır mıyım?" sorusuna cevap verebilmek için var ücretsiz sürüm. Bence yeterli 30 dakika.

Ama biz o soru için kullanmıyoruz, anlatmak istediğim o.

Son düzenleyen: Moderatör:
Türkiyede dolar/döviz kurlarının artışından dolayı zaten canları sıkkın, fiyatlarda güncelleme yapamıyorlar. Herkesin sistem alacak parası olmadığını da bildikleri için ücret ödemeye mecbur bırakmak istiyorlar.

Premium satılsın diye. Avrupa hesaplarında bu tarz sorunlar yok, imkan varsa denenebilir. FPS dışı oyunlarda ping sıkıntı yaratmıyor çok.

Ama biz o soru için kullanmıyoruz, anlatmak istediğim o.
Anlıyorum ancak hizmetin devamlılığı için böyle bir şey gerekli diye düşünüyorum. Ucuz bir teknoloji değil sonuçta. Firmalar da kazansın ki hizmet devam etsin.

E çünkü oyun oynamak istiyorsan satın alman gerek. Satın almadan önce "bunu alırsam memnun kalır mıyım?" sorusuna cevap verebilmek için var ücretsiz sürüm. Bence yeterli 30 dakika.
Satın almak da saçma ki?
Ülkede günlük asgari ücret 90 lira civarı. Aylık paket 75 lira. Üstelik öyle kendi bilgisayarınmış gibi kötü internetle veya internetin yokken Single Player oyun oynama gibi bir seçeneğin de yok. 50Mbps internetler ortalama aylık 100 lira, ekonomik şartlar zaten ortada. Bari herkes bir saat boyunca dertlerini unutup rahatça oynasaydı. Şükür, benim bilgisayarım var istediğim zaman istediğim oyunu oynayabiliyorum ama oynayamayanlar var, zaten bunun için Bulut oyun hizmetleri sunulmuyor mu? 30 dakikaya indirilmesi cidden komik. :(

Geri
Yukarı