GeForce NOW, neden ücretsiz oynama süresini yarıya indirdi?

Satın almak da saçma ki?
Ülkede günlük asgari ücret 90 lira civarı. Aylık paket 75 lira. Üstelik öyle kendi bilgisayarınmış gibi kötü internetle veya internetin yokken Single Player oyun oynama gibi bir seçeneğin de yok. 50Mbps internetler ortalama aylık 100 lira, ekonomik şartlar zaten ortada. Bari herkes bir saat boyunca dertlerini unutup rahatça oynasaydı. Şükür, benim bilgisayarım var istediğim zaman istediğim oyunu oynayabiliyorum ama oynayamayanlar var, zaten bunun için Bulut oyun hizmetleri sunulmuyor mu? 30 dakikaya indirilmesi cidden komik. :(
Hocam anlamadığınız konu bu firmalar hayır amacı gütmüyor. Ücretsiz olan deneme için var zaten. Adamlar hayır kurumu değil ki bedava oyun oynatsın.

Deneme sürümü normal oyun oynamak için değil. Sırf bunu suistimal edenler yüzünden ben girip deneyememiştim. O kadar sıra vardı ki onu beklemek yerine gidip aldım ve beklediğim kadar iyi olmadığını gördüm. Ama sürekli oyun oynamaya çalışanlar olmasaydı deneme hakkımı kullanıp iyi mi yoksa kötü mü olduğunu görürdüm. İyi ki de düşmüş süresi. En azından suistimal edilemez artık. Almak isteyen de doğru bir karar verebilir. Ayrıca en ucuz Geforce now şuan Türkiye'de adamlar ne yapsın daha. 20 liraya mı versin.

Satın almak da saçma ki?
Ülkede günlük asgari ücret 90 lira civarı. Aylık paket 75 lira. Üstelik öyle kendi bilgisayarınmış gibi kötü internetle veya internetin yokken Single Player oyun oynama gibi bir seçeneğin de yok. 50Mbps internetler ortalama aylık 100 lira, ekonomik şartlar zaten ortada. Bari herkes bir saat boyunca dertlerini unutup rahatça oynasaydı. Şükür, benim bilgisayarım var istediğim zaman istediğim oyunu oynayabiliyorum ama oynayamayanlar var, zaten bunun için Bulut oyun hizmetleri sunulmuyor mu? 30 dakikaya indirilmesi cidden komik. :(

10$ fiyati normalde. 75 lira gayet uygun.

Bulut hizmeti oyun oynayamayanlar faydalansin diye degil, sistemini ve oyun kutuphaneni guncel tutmakla ugrasmak istemeyenler icin verilen bir hizmet. 2-3 senede bir donanim guncelle, 3-4 farkli oyun kutuphanesinden update al, Windows kullanmak zorunda ol vs gibi seyler ugrasmayin, bize ayda 10$ verin biz halledelim kafasi.

Eglence sektoru genel olarak maddi imkani olmayanlari dusunulerek tasarlanmaz. Fakirler de film izlesin, fakirler de oyun oynasin ( ozur diliyorum bu laf icin ) diye dusunmezler.

Param var ama zamanim yok insanlari icin bir hizmet bu.

Sırf bunu suistimal edenler yüzünden ben girip deneyememiştim.

İlk zamanlardan bahsediyorsunuz sanırım, ben de oynayamamıştım ama benim için sıkıntı yoktu, sistemim iyiydi. Arkadaşlarım GeForce NOW üzerinden oynuyordu ve 1 saat yetiyordu. Şimdi bir anda 30 dakikaya düşünce garipsedim sadece.

Son yorum atan arkadaşlara aynen katılıyorum. Her gün belli bir oranda bedava oynatmalarının sebebi para verip almak istemeyenlerin gönlünü yapmak için değil. Servisi almak isteyen varsa önden bir tur girip servis kalitesine bakabilsin diye. Ha siz bu uygulamayı kullanarak arkadaşınız ile oyun oynuyorsanız saygı duyarım hiç sorun yok ama deneme süresi düşüncede bunu pek sorgulama hakkınız olmuyor doğal olarak. Sizin gibi kim bilir bir günde kaç kişi girip oynuyordur, bununda bir maliyeti var firmaya. Türkiye'de piyasalar uçuyor, firmada doğal olarak muhtemelen maliyeti karşılamadığı için aşağı çekti deneme süresini. Fiyat politikalarında da bir problem göremiyorum normal şartlarda 10$ olan fiziksel bir ürün gümrük vergisiydi osuydu busuydu zaten Türkiye'ye gelene kadar 20$ oluyor. Bu adamlar tüm vergilendirme, maliyetler ve hizmetler dahil sana bunu 7$ gibi bir paraya Türkiye'de sağlıyor. Alıp almamak size kalmış. Ben geçen günlük paket aldım 15₺ verip, beğenmedim servis kalitesini misal o yüzden almayacağım tekrar.

Son yorum atan arkadaşlara aynen katılıyorum. Her gün belli bir oranda bedava oynatmalarının sebebi para verip almak istemeyenlerin gönlünü yapmak için değil. Servisi almak isteyen varsa önden bir tur girip servis kalitesine bakabilsin diye. Ha siz bu uygulamayı kullanarak arkadaşınız ile oyun oynuyorsanız saygı duyarım hiç sorun yok ama deneme süresi düşüncede bunu pek sorgulama hakkınız olmuyor doğal olarak. Sizin gibi kim bilir bir günde kaç kişi girip oynuyordur, bununda bir maliyeti var firmaya. Türkiye'de piyasalar uçuyor, firmada doğal olarak muhtemelen maliyeti karşılamadığı için aşağı çekti deneme süresini. Fiyat politikalarında da bir problem göremiyorum normal şartlarda 10$ olan fiziksel bir ürün gümrük vergisiydi osuydu busuydu zaten Türkiye'ye gelene kadar 20$ oluyor. Bu adamlar tüm vergilendirme, maliyetler ve hizmetler dahil sana bunu 7$ gibi bir paraya Türkiye'de sağlıyor. Alıp almamak size kalmış. Ben geçen günlük paket aldım 15₺ verip, beğenmedim servis kalitesini misal o yüzden almayacağım tekrar.

Katılıyorum size, fiyat normal zaten gayet ucuz.

Yeni konular

Geri
Yukarı