Çözüldü GeForce Now ücretsiz mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
Ücretlimi ücretsizmi karar verin artık.

Sen Azerbaycan'dasın galiba, o yüzden sende GFN Ru'ya yönlendiriyor, kendisi NVIDIA'nın CIS ülkeleri için belirlediği partner dağıtımcıdır ve GFN Ru'da ücretsiz seçeneği yoktur normalde, ama covid 19 problemi sebebiyle ağustos sonuna kadar ücretsiz oynanabiliyor, bu arada GFN ru şimdiye kadar gördüğüm en dolandırıcı firma, kendileri Avrupa'daki GeForce Now servisinde zaten olan ücretsiz seçeneği covid 19 sebebiyle süreli olarak sunulan bir fırsat olarak veriyorlar, ve normalde fiyatlarıda15 dolar yani Avrupa'dakinin 3 katı.
Ben 1 aydır kullanıyorum. Oyun bile bitirdim. Ben son 1 haftadır enterasan şekilde uzun süre sıra beklemeden giriyorum. Free gözüküyor sürümüm nasıl oldu anlamadım. 1 saat oyundan sonra tekrar o gün içinde oynayabiliyorsun bu arada. Ben günde 2-3 saat oynuyorum. Sabahları oynamanı tavisye ederim. Hem sıra olmuyor hem de oyun daha akıcı oluyor. İnternetin kotasına dikkat et bu arada.

Son düzenleme:
İlk 3 ay ücretsiz, ancak girmek için sıra bekliyorsunuz ve maksimum 1 saat kullanabiliyorsunuz girdiğinizde.

3 ay bittikten sonra Founders Sürümüne 5,49$'dan, Pro sürümüne 9,99$'dan erişim sağlayabiliyorsunuz.

1592583574618.png

Join free denen bir halt yok.

Geri
Yukarı