GeForce Now nedir?

Çok teşekkürler, şu an başka bir PC'deyim, benim PC'ye geçince kesinlikle yükleyeceğim, çünkü sistemi çok zayıf, bu nedenle hiçbir oyunu doğru düzgün oynayamıyorum.

Sana tavsiyem CS gibi FPS tarzı oyunları oynamaman ben bilgisayar almadan önce oynadım bayağı bir CS'yi ara ara eğleniyorsun da internetin ani düşünce ekran pixelleşiyor falan ama hikaye tarzlı oyunlar için günde 1 saat yeterli tabii eğer para vermem diyorsan.

Google Stadia ile karıştırdınız sanırım. Oyuna sahipseniz tekrardan para vermeniz gerekmiyor. Sahip değilseniz zaten böyle bir sistem neden ararsanız bilmiyorum. Bulut tabanlı crack oynayabileceğiniz bir servis biliyorum fakat paylaşmayı etik bulmuyorum.

Yoo tam olarak bunu demek istedim zaten bazen insanlar GeForce Now sistemine üye olduğum an tüm oyunlar önüme serilecek zannediyor.

Sana tavsiyem CS gibi FPS tarzı oyunları oynamaman ben bilgisayar almadan önce oynadım bayağı bir CS'yi ara ara eğleniyorsun da internetin ani düşünce ekran pixelleşiyor falan ama hikaye tarzlı oyunlar için günde 1 saat yeterli tabii eğer para vermem diyorsan.
Günde 1 saat değil günde 1den fazla oynayabilirsiniz.

Nvidia'nın bulut oyun servisidir ve teknik olarak düşük sistem bir bilgisayara yüksek sistem oyunları çalıştırtmaz, bilgisayara sunucuda çalışan oyunu yansıtır.

Bir bug sayesinde Free kullanıcıları sıra beklemeden oynayabiliyor kendim o yöntem ile akşamları saatlerce oynadığım oyun olabiliyor.
Bir de fazla animasyonlu oyunlarda 30FPS seçmenizi tavsiye ederim hem akıcı hem de daha az internet hızı istiyor.
Online oyunlarda 1pinginiz oluyor R6 Siege de görmüştüm ping 1 oyun pingsiz ama int yavaşlarsa görüntü çarpılır oyun genede pingsiz olur.

Bir bug sayesinde Free kullanıcıları sıra beklemeden oynayabiliyor kendim o yöntem ile akşamları saatlerce oynadığım oyun olabiliyor.
Bir de fazla animasyonlu oyunlarda 30FPS seçmenizi tavsiye ederim hem akıcı hem de daha az internet hızı istiyor.
Online oyunlarda 1pinginiz oluyor R6 Siege de görmüştüm ping 1 oyun pingsiz ama int yavaşlarsa görüntü çarpılır oyun genede pingsiz olur.
Bug nasıl çalışıyor?
Bug nasıl çalışıyor?
Nvidia forumlarına yazacağım

Bug nasıl çalışıyor?

Ne sen sor ne de ben söyleyeyim cidden hiç bilmiyorum bir akşam WD2 oynayayım dedim 350 sıra varken aniden yükleniyora girdi bende bu fırsat deyip JC4 AC Unity AC Odyssey'i sömürdüm böyle tabii benim GeForce hesabı GAME+ değil bayağı old ondanda kaynaklı olabilir
Bir oyunu çok fazla girdiğim zaman o bug oluyor inanmayan arkadaşlar varsa video çekebilirim akşama doğru.
Ama genede her saat atmaya devam ediyor 1 saat süresi duruyor yani.
Bug nasıl çalışıyor?

NVIDIA forumlarına yazacağım.

Beni NVIDIA'ya ispiyonlamıycaksınız değil mi?

Ne sen sor ne de ben söyleyeyim cidden hiç bilmiyorum bir akşam WD2 oynayayım dedim 350 sıra varken aniden yükleniyora girdi bende bu fırsat deyip JC4 AC Unity AC Odyssey'i sömürdüm böyle tabii benim GeForce hesabı GAME+ değil bayağı old ondanda kaynaklı olabilir
Bir oyunu çok fazla girdiğim zaman o bug oluyor inanmayan arkadaşlar varsa video çekebilirim akşama doğru.
Ama genede her saat atmaya devam ediyor 1 saat süresi duruyor yani.

Beni NVIDIA'ya ispiyonlamıycaksınız değil mi?
İspiyonlamayacağım, öyle biri değilim.

Yeni konular

Geri
Yukarı