GeForce NOW Papara'dan alınırsa fark olur mu?

Agony1376

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar normalde 140 TL ama burada 110 yazıyor anlamadım. Buradan alsam bir fark olur mu? Arkadaşlar bir de bende şu an Paycell var yeni aldım onun ile satın alsam %50'sini veriyor mu bitti mi? O kampanya.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20230212_155729_Papara.jpg
    Screenshot_20230212_155729_Papara.jpg
    20,6 KB · Görüntüleme: 103
Hocam ben Papara üzerinden aldım kodum hatalı çıktı yerinizde olsam Oyunfor üzerinden şuan indirimli bir şekilde 107 TL'ye alırdım.

Hocam ben Papara üzerinden aldım kodum hatalı çıktı yerinizde olsam oyunfor üzerinden şu an indirimli bir şekilde 107 TL'ye alırdım.

Sağ olun hocam ben oradan almayı düşünüyordum almam bakacağım oyunfora ama ben daha yeni Paycell aldım şu an kampanya var mı bir ara vardı.

31 Ocak'a kadar kod kampanyası vardı 96 TL'ye almıştım bitince oyunfordan alacağım orası güvenilir.

Bende oraya bakacağım hocam. @Arieva @Blannk

Sağ olun hocam ben oradan almayı düşünüyordum almam bakacağım oyunfora ama ben daha yeni Paycell aldım şu an kampanya var mı bir ara vardı.

Hocam sanırım o kampanyaya sadece 2000 kişi katılabiliyordu diye biliyorum. Eğer dediğim gibiyse kapasitesi çoktan dolmuştur.

Hocam acele etmenizde fayda var oyunfor indirimleri yakında bitiyor.

Alacağım şimdi hocam sağ olun benim size bir sorum var acaba Premium hesapta ne kadar sıra beklemiyor sorular için bir konu açacağım sizi etiketlesem sorun olmaz değil mi @Blannk

@Blannk hocam ben oyunfordan aldım bunu uygulamadaki kodnkullan kısmındamı aktifleştireceğim.

Son düzenleme:
Alacağım şimdi hocam sağ olun benim size bir sorum var acaba Premium hesapta ne kadar sıra beklemiyor sorular için bir konu açacağım sizi etiketlesem sorun olmaz değil mi @Blannk

Benim açımdan bir sorun olmaz hocam istediğiniz zaman etiketleyebilirsiniz. Şimdi sorunuza gelirsek sabah saatlerinde genelde sıra olmuyor fakat gece 10 dakika kadar sıra bekleme ihtimaliniz bulunuyor.

@Blannk hocam ben oyunfordan aldım bunu uygulamadaki kodnkullan kısmındamı aktifleştireceğim.

Evet hocam oradan etkinleştirmeniz lazım.

Benim açımdan bir sorun olmaz hocam istediğiniz zaman etiketleyebilirsiniz. Şimdi sorunuza gelirsek sabah saatlerinde genelde sıra olmuyor fakat gece 10 dakika kadar sıra bekleme ihtimaliniz oluyor.

Evet hocam oradan etkinleştirmeniz lazım.

Anladım hocam sağ olun size son bir şey söyliyeceğim Paycell uygulamasında şunu gördüm ama acaba kişi sayısı dolmuş mudur işlemi buradan mı yapsam bir de ilk harcamaya 20 TL hediye de var @Blannk

Dosya Ekleri

• Screenshot_20230212_173859_Paycell.jpg
    Screenshot_20230212_173859_Paycell.jpg
    123,1 KB · Görüntüleme: 73

Geri
Yukarı