GeForce NOW Premium'da 417 sıra var

Şu anda GeForce NOW'ın tüm dünya serverlerinde sıra sorunu var yeni yeni serverler düzeliyor.
@Code.pwn

1713207404212.png

GeForce NOW'da premium üyesiyim ve sıra beklememem gerekiyor normalde ama beklediğim sıraya bakın :D
Almayın GeForce NOW pişmanlıktır.

Resmi açıklamada burada. Şu anda tüm serverlerde sıkıntı var.

1713208747146.png

Son düzenleme:
Şunu fark ettim GAME+ da çözünürlüğü yukarı ölçeklendirme ayarı da çalışmıyor globalde var bizde öylesine ekleyelim demişler herhalde. Genel olarak açgözlü bir firma parayı alır hizmeti vermez 5 kuruş kazandırmayın bunlara.

Eğer ekran kartın NVIDIA ise çalışıyor diye biliyorum, ekran kartın dahili ise (NVIDIA) ekran kartı ayarlarından veya Windows ayarlarından uygulamayı NVIDIA ekran kartıyla açman gerekiyor.

Tamam ekran kartın dahili mi? Dahili ise Windows grafik ayarlarından veya NVIDIA ekran kartı ayarlarından GeForce NOW'un uygulamasını eklemen ve daha sonrasında NVIDIA ekran kartına bağlaman lazım.
Coni tereciye tere satma yahu biliyorum durumu yok öyle bir şey dahili ekran kartı kullanmıyorum. Globalde çalışıyor diyorum hala dahili mi diyorsun.

Coni tereciye tere satma yahu biliyorum durumu yok öyle bir şey dahili ekran kartı kullanmıyorum. Globalde çalışıyor diyorum hala dahili mi diyorsun.

O zaman yapabileceğim bir şey yok bu sorunun kaynağının sizden kaynaklandığını düşünüyorum çünkü bu sorun diğer kullanıcılarda (genel anlamda) görülmemekte (TR serverde test edildi).

Yeni konular

Geri
Yukarı